• Biznes Forum

Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszty prowadzenia działalności?
Czy możecie podpowiedzieć gdzie znajdę informacje co może być w firmie zaliczane jako koszty prowadzenia działalności? Chciałbym wziąć udział w szkoleniu http://emt-systems.pl/roboty-kuka.html, osobiście. I tu pytanie czy koszt za to szkolenie może być wliczony jako koszt działalności? Czy tylko i wyłącznie jeśli to pracownik brał by w szkoleniu udział?
Odpowiedz
Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju będzie to działalność więc tutaj ciężko jest powiedzieć jakie są koszty na początku. Moim zdaniem zanim zaczniemy prowadzić działalność to warto jest również rozeznać się w świecie finansów. Ja czytuję sobie http://wratach.pl/ i jestem zdania, że moje przygotowanie jest na wysokim poziomie.
Odpowiedz
Koszty w działalności gospodarczej są czymś, co wpływa na wysokość zobowiązania wobec urzędu skarbowego. Dlatego należy nabyć wiedzę, która pozwoli na ujęcie wszystkim możliwych kosztów w prowadzonej przez nas działalności.

Ostatnie tematy użytkownika mgeta
WątkiDataOdpowiedzi
Targ, warto?13.01.2020, 15:092
Odzież medyczna?30.01.2019, 10:551
Szkolenia z technik napędowych?14.08.2018, 14:150
Czy szkolenia można wliczać jako koszt do DG?18.06.2018, 16:320
Szkolenia?15.06.2018, 13:095

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom