Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto młodzieżowe w mBanku.
Witam, mam syna i chciałbym założyć mu konto młodzieżowe.

Czy mBank to dobry pomysł?

Czy może nie, jeśli nie, to jaki bank polecicie?
Odpowiedz

Oczywiście to bardzo dobre rozwiązanie , ale nie podałeś wieku syna ? Proponuję konto w mbanku dla młodzieży czyli bezpłatne "izzykonto" granica wiekowa od 13 do 18 roku życia ,podstawowe funkcjonalności + bezpłatna osobista karta płatnicza Visa Electron i oprocentowanie 0,7% ,bezpłatne przelewy itd ,czyli bardzo dobre konto ,na moje oko wystarczające jak dla syna .
Odpowiedz

Syn ma 16 lat, czyli się załapie Smile
Oferta świetna.

Córka znajomego ma konto tutaj:

Ipko.pl

Z tego co wyczytałem, ipko jest o wiele gorsze niż mBank.
Prawda?
Odpowiedz

Na ipko.pl co miesiąc płaci się tam 50 groszy, a dorośli coś koło 5zł.

Ogólnie PKO jest dosyć drogie.

A Izzykonto? Słyszeliście?
Odpowiedz

Słyszeliśmy ,napisałem o tym wyżej Smile ,bardzo dobre standardowe konto .
Odpowiedz

Izzy może być podpięte pod konto rodzica - moja mama tak ma z kontami mojego młodszego rodzeństwa - i zawsze ma wgląd w to ile kasy na tych kontach mają i w razie czego może zrobić odpowiedni przelew.
Odpowiedz

polecam mbank. Od lat tam mam konto, pozniej po ukonczeniu 18stki sprawnie przeniesiono rachunek i dostosowano do aktualnych potrzeb. Prosta obsluga, nieskie(lub 0 oplaty) i dobra siec bankomatow
Odpowiedz

http://www.mbank.pl/konta/osobiste/izzykonto/

najlepsza oferta ze wszystkich banków. Pekao niby też ma tak ale ma opłatę 99 groszy miesięcznie.
Odpowiedz

Z tym mbankiem jest trochę lipa bo jak coś się stanie z kartą to dodzwonić się na obsługę klienta to jest jakaś masakra...
Odpowiedz

To dziwne co piszesz ,bo mi nigdy się taka sytuacja nie zdarzyła ,moi znajomi też maja konta w mbanku i również nigdy nie skarżyli się na takie sytuacje .
Odpowiedz

Ja w tym wieku nie miałem konta w banku
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 iAndrew & Melroy van den Berg.