Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
konferencja online
#1
jak łączycie sie w pracy zdalnej na konferencje online? korzystacie z jakiś specjalnych programów?
Odpowiedz

#2
No jasne, bez tego mogłoby być ciężko Smile U nas bardzo fajnie sprawdza się program https://home.pl/zoom-meetings/ łatwa obsługa, połączyć się można z dowolnego urządzenia Smile
Odpowiedz

#3
Przez pewien okres faktycznie takie konferencje były bardzo popularne i myślę, że jeszcze długo tak zostanie. Na tą chwilę ja muszę przyznać, ze jak czytałem artykuł ze strony https://salekonferencyjne.pl/artykul,Jak...19458.html to faktycznie dość ważnym jest to aby wiedzieć jak możemy przygotować się do zagranicznej konferencji.
Odpowiedz

#4
Nie wyobrażam sobie aby konferencja odbyła się przy kiepskim internecie. Technologia tak poszła do przodu, że niektórzy operatorzy komórkowi działają już w zasięgu 5G, tak jak na przykład Otvarta https://otvarta.pl/ Dlatego też każdego będę namawiać do przeniesienia numeru do takiego operatora, który idzie z duchem czasu, korzystając z najlepszych i najnowszych technologii.
Odpowiedz

#5
A wiecie już jaki rozmiar monitora wybrać na salę konferencyjną? Jeżeli nie, to powinniśćie zajrzeć na stronę https://loboslink.pl/baza-wiedzy/jaki-ro...rencyjnej/ i przeczytać ten artykuł. Znajdziecie tutaj wiele cennych porad.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 iAndrew & Melroy van den Berg.