Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klimatyzacja
#1
Witajcie. Proszę o Wasze opinie związane z klimatyzacją- robić czy nie? A może jeżeli jest planowana rekuperacja, to nie ma sensu robić klimatyzacji. Doradźcie proszę
Odpowiedz

#2
Rekuperacja jest do odzyskiwania ciepła ze zużytego powietrza, a klimatyzacja od chłodzenia (ewentualnie grzania??), więc można zrobić klimatyzację.

Jeśłi zastanawiasz sie nad firmą montazową, polecam ich: http://klimatyzator.net.pl/ Oferuja montaz klimatyzacji na terenie Chełma oraz Lublina.
Odpowiedz

#3
(24.06.2020, 06:43)mariuszkiep napisał(a): Witajcie. Proszę o Wasze opinie związane z klimatyzacją- robić czy nie? A może jeżeli jest planowana rekuperacja, to nie ma sensu robić klimatyzacji. Doradźcie proszę

https://aero7.pl/poradnik/klimatyzacja-d...kupujacego
Odpowiedz

#4
Nie jest to wcale jakiś bardzo duży wydatek, ja to właśnie tego się bałam ale niepotrzebnie. Jak zastanawiacie się nad klimatyzacją to może po prostu poproście jakąś firmę o wycenę, sami się przekonacie czy według was warto to kupować czy nie. Tak na stronie https://komfortowaklimatyzacja.pl/ będziecie mogli znaleźć specjalistów od klimatyzacji, pomogą wam dobrać odpowiedni klimatyzator czy to do biura, mieszkania, domu, a także i do innych pomieszczeń.
Odpowiedz

#5
Też tak sądzeSmile Klimatyzacja to spory luksus, który można dostać za całkiem przystępne pieniądze. Po klimacie widać, że nie będzie już lepiej z tymi upałami... Ja postawiłam na airwell klimatyzacja i w moim domu sprawdza się bardzo dobrze muszę przyznać.
Odpowiedz

#6
Z tego co udało mi się zauważyć to tak naprawdę coraz więcej firm czy nawet osób prywatnych decyduje się właśnie na klimatyzację. Jeśli chcemy mieć taki system do zastsowań komercyjnych to wybó https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/ra...ommercial/ będzie zdecydowanie najlepszy.
Odpowiedz

#7
Jak już jesteśmy w temacie wentylacji i klimatyzacji, to powiem wam, że mnie ostatnio potrzebny był osprzęt wentylacyjny. Udało mi się znaleźć na ten temat bardzo ciekawe informacje na stronie https://www.klima-hurt.pl/ i muszę przyznać, że chyba się z nimi skontaktuje w tej sprawie. To prawdziwi profesjonaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy.
Odpowiedz

#8
Kiedy jeszcze chodzi o same kwestie związane z klimatyzacją to moim zdaniem bardzo ważną kwestią jest to aby ją regularnie czyścić. Myślę, że bardzo fajnym rozwiązaniem jest na pewno zlecanie takich czynności firmie https://expertczystosci.pl/czyszczenie-klimatyzacji i ja właśnie robię to regularnie. Przecież warto jest mieć czystą klimatyzację.
Odpowiedz

#9
Ja posiadam w mieszkaniu klimatyzator j smarts - warto patrzeć na moc - zarówno chłodzenia, jak i grzania. U nas świetnie się sprawdza również w zimę, kiedy własnie trzeba ogrzać całe mieszkanie.
Odpowiedz

#10
Odnośnie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru klimatyzacji to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia też to jak kształtują się ceny samego montażu. Na stronie https://remont.biz.pl/klimatyzacja/monta...prowadzic/ znajdziecie dokładne informacje i oczywiście też można mniej więcej oszacować jakie mogą być koszty w Waszym przypadku, aby osiągać przyjemną temperaturę w domu Smile
Odpowiedz

#11
Do klimatyzacji na pewno będziecie potrzebowali dobrej jakości środków do zachowania porządku, ale również odgrzybiania i dezynfekcji, abyśmy mogli oddychać czystym powietrzem. Dlatego ze swojego doświadczenia polecam sprawdzić https://airok.pl/  to polski producent rozwiązań o bardzo dobrych parametrach i też niezłych cenach. Tym bardziej, że od razu można kupić gotowe zestawy, aby o swoją jednostkę odpowiednio zadbać. Pozdrawiam!
Odpowiedz

#12
A takich środków można używać samodzielnie, czy lepiej wziąć do tego firmę? Chodzi o to, żeby się nie potruć.
Odpowiedz

#13
W moim przypadku montaż klimatyzacji Białołęka był jednym z lepszych wyborów w tym roku. Komfort urósł znacząco - polecam!
Odpowiedz

#14
Robić jeśli masz w domu za ciepło ;p
Odpowiedz

#15
Akurat ja jeszcze jestem zdania, że także samo regularne czyszczenie wentylacji jest na pewno bardzo ważnym aspektem. Chcę powiedzieć, że jak dla mnie świetnie w takich momentach korzysta się z usług firmy https://brawent.pl/ i właśnie dlatego polecam każdemu aby zapoznał się z ich ofertą. Myślę, że dobrze jest oddychać czystym powietrzem.
Odpowiedz

#16
Uważam, że każdy powinien mieć klimatyzacje dla komfortu!
Odpowiedz

#17
W sumie chcę jeszcze w tym temacie dodać, że bardzo istotną kwestią jest to abyśmy mieli wiedzę o tym czym jest chiller i do czego służy przy takiego rodzaju instalacjach. Jak dla mnie bardzo dobrze o nim napisano w https://4bud.pl/chiller-czym-jest-i-do-czego-sluzy/ więc jak znajdziecie chwilkę wolnego to przeczytajcie sobie ten wpis.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 iAndrew & Melroy van den Berg.