• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katalogowanie
Witajcie. Mam pytanie odnośnie katalogowania. Czy jest to skuteczna metoda promocji strony internetowej? Czy znacie może inne, bardziej skuteczne metody reklamy? Co myślicie o katalogach dostępnych na allegro? Kupować czy nie kupować? Jeśli nie allegro, to może polecicie jakieś sprawdzone? pozdrawiam
Odpowiedz

hejka Smile

Katalogi z allegro to omija szerokim łukiem Wink

Myślę, że katalogi branżowe to przede wszystkim, dobre jakościowe są również katalogi seo ale te moderowane, radzę iść w stronę jakości a nie ilości jak to było kiedyś. Udzielaj się na forach ale umiejętnie pomagaj innym użytkownikom lub dyskutuj w ciekawych tematach, jeśli na forum można, to umieść sobie stronę w sygnaturze zgodnie z regulaminem. Nie stosuj reklamy nachalnej bo ona bardziej szkodzi niż pomaga.

Zainteresuj się również facbookiem, statystycznie internauta spędza tam kilka godzin dziennie, dobrze że jak tak nie mam.

Zaprzęgnij Google Adwords jak umiejętnie ustawisz kampanie to będzie to opłacalne. Wyszukuj w sieci dyskusje w Twojej branży gdzie mógłbyś sie skonfrontować z konkurencją i pokazać że jesteś lepszy.

Powodzenia i pozdrawiam
Odpowiedz
Na allegro nie kupować tego katalogowania po to może tylko przenieść więcej szkody niż pożytku.
Odpowiedz
Generalnie jak piszą powyższej nie korzystaj z allegro katalogów!
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika kolski
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom