Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta dla dziecka
#1
Karta dla dziecka to na dzień dzisiejszy normalna sprawa. Można w tym wypadku odpowiednio sobie przenieść pieniążki w bardzo prosty sposób mając konto w tym samym banku co dziecko. Kolejnym plusem jest nauka dziecka z odpowiednią bankowością, która przedkłada się na same plusy w tej właśnie sferze działań.
Odpowiedz

#2
Pekao ma oferty typu konto dla młodych, mBank także i ten bank bym polecał. Konto, karta i reszta bez opłat. Najbardziej opłacalne konto.
Odpowiedz

#3
iPKO także proponuje konta dla młodzieży za darmo*
Te darmo także dałam się nabrać , ponieważ miesięczne wpłaty powinny przekroczyć 1500zł.. dziecko nie zarabia czyli jak..
Odpowiedz

#4
Tak to właśnie jest małe dzieci mały problem duże dzieci duży problem. Tak zawsze mawiała moja babcia do mojej mamy Smile__________________
wygodne legowisko dla psa zobacz jak wygląda.
Odpowiedz

#5
Dobrym jak wcześniej przeczytałem jest Izzy konto http://banki.finansefakty.pl/mbank/izzy.html nawet dobre warunki jeżeli chodzi o konto dla młodzieży.
Odpowiedz

#6
Faktycznie mają dobre warunki
Odpowiedz

#7
jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem dla dziecka jest karta przedpłacona, bez konieczności posiadania konta bankowego. przelewasz dziecku odpowiednią ilość na kartę i może ono dysponować tą kwotą bez konieczności noszenia przy sobie znacznej ilości gotówki.
Odpowiedz

#8
Mnie raczej takie kwestie nie interesują i na ten moment zdecydowanie skupiam się na tym w jaki najlepszy sposób możemy spędzić dzień dziecka. Muszę dodać, że sam niedawno czytałem w https://supermamy.papilot.pl/lifestyle/w...en-dziecka o kilku ciekawych rozwiązaniach i myślę, że jest to bardzo dobra opcja.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 iAndrew & Melroy van den Berg.