• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
języki obce w pracy
czy w Wasyej pracz przydaje się znajomość języków obcych? których najbardziej??
Odpowiedz

zdecydowanie angielski! szef cisnął bardzo na języki i zapisałam się do Akademii językowej w Gdyni na taki intensywny kurs jeszcze się nie zaczał ale jestem pozytywnie nastawiona i mam nadzieję ze szybko zobaczę pierwsze efekty! bo potrzebuję przeskoczyć na poziom wyżej Smile
Odpowiedz
W każdej się przydaje. Na pierwszym miejscu oczywiście angielski.
Odpowiedz
Nie tyko w pracy, ale również często prywatnie przydaje się znajomość jeżyków obcych. Nawet jeśli w obecnej pracy nie jest wymagana znajomość danego języka, to warto pomyśleć nad nauką języków obcych. W ogłoszeniach rekrutacyjnych najczęściej pojawia się angielski, ale również znajomość mniej popularnych języków (np. chiński) może pozwolić zdobyć dobrze płatną pracę.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
Angielski to w dzisiejszych czasach norma Smile od siebie mogę zarekomendować dwa programy, aplikacje:
-Duolingo, możliwość nauki kilkunastu języków za darmo w mega skutecznej formie.
-LingLing również bardzo polecam Smile
Odpowiedz
Język to teraz podstawa choć faktycznie nie mówi się nim w każdej pracy. Za granicą to już nawet zawód po którym byście się nie spodziewali wymaga znajomości języka obcego. Do znalezienie pracy a zwłaszcza w Voorneputten to trzeba znać cokolwiek Smile
Odpowiedz
Przed wyjazdem do pracy za granicę chciałem się poduczyć języka i poszedłem do Akademii Językowej aj edu czy jakoś tak i dobrze zrobiłem bo za granicą to bez języka się nie da. angielski to podstawa, nawet jak jedziesz do Holandii czy innego kraju.
Odpowiedz
Widzę, że tendencja jest raczej taka, że język potrzebny jest głównie do pracy za granicą. Mój kolega musiał znać cokolwiek ponieważ firma eurokontakt z której pojechał do pracy dba o renomę i gdyby pojechał tam ktoś kto nawet nie potrafi powiedzieć dzień dobry to trochę słabo. Ale opłaca się znać nawet podstawowy język bo zarobki są dużo większe niż w Polsce. Z krajowych ofert to raczej korporacje wymagają języka poza tym to tylko dodatkowy atut.
Odpowiedz
Wszystko zależy od rodzaju pracy i branży. U mnie w pracy angielski nie jest aż tak istotny. Owszem przydaje się, ale nie jest on wykorzystywany na co dzień, więc i nie jest też od nikogo wymagana jego znajomość. Trzeba jednak przyznać, że języki obce zdecydowanie się przydają.
Odpowiedz
u mniej najbardziej przydatny jest angielski, ale ostatnio modny i poszukiwany jest niemiecki oraz rosyjski.
Z kolei moja znajoma która sama uczyła się szweckiego, dostała tak dobrą propozycje pracy ze tylko ze względu na język ze wydaje mi się ze wcale nie trzeba mieś super studiów, aby mieć dobrą pracę, czasem wystarczy tylko znajomość mało popularnego języka
Co może Ci dać analiza big data 
Odpowiedz
U mnie angielski się czasem przydaje, jednak to najbardziej uniwersalny język który warto znać, przynajmniej na tyle by się porozumieć
Odpowiedz
Wiadomo że angielski i chiński
Odpowiedz
U mnie ze względu na prowadzoną działalność to najbardziej przydaje się język Ukraiński
Odpowiedz
Pewnie, że się przydaje. Szczególnie angielski jest ważny
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika kamecka
WątkiDataOdpowiedzi
pieczątka09.06.2017, 08:571
system rezerwacji09.06.2017, 08:091
Dress code06.01.2017, 13:292
księgowa?03.04.2015, 08:235
kto się u was zajmuje księgowośćią12.03.2015, 10:163

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom