• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakzarabiacpieniadze.com.pl
Zapraszam na bloga poświęconego zarabianiu pieniędzy, który znajduje się pod adresem http://www.jakzarabiacpieniadze.com.pl

"Witaj. Nazywam się Mateusz Kiszło i tym blogiem mam nadzieję pomóc wam nauczyć tego jak zarabiać pieniądze. Uważam, że bezrobocie to tylko stan umysłu, a internet daje nieograniczone wręcz możliwości. Chcę rozwijać waszą przedsiębiorczość i pokazać wam jak wykreować dodatkowe źródło pieniędzy, a tak na bieżąco dzielić się sukcesami / porażkami własnych projektów [także przyszłych]. Jestem osobą kreatywną i przedsiębiorczą czego najlepszym dowodem jest spis projektów, w których maczałem palce. Ponadto w swoim życiu zawodowym otaczam się przedsiębiorcami, z którymi niejedną godzinę przegadałem o ich biznesach [tak, to mój konik].

Nie ukrywam, że dużą inspirację stanowi dla mnie Michał Szafrański. Wprowadził do polskiej blogosfery nową jakość na której bardzo mi zależy, więc każdy wpis ma być w domyśle ponadczasowy. Mam nadzieję, że zdołam udowodnić Polakom, że bezrobocie to w istocie tylko stan umysłu, a zniechęci brakiem etatu wezmą sprawy w swoje ręce. Wszystko co piszę będzie oczywiście subiektywne i opiera się na moich dotychczasowych doświadczeniach. Nie mam monopolu na prawdę i jeśli się gdzieś mylę daj znać, a chętnie dopuszczę cię do głosu na łamach bloga Wink"
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika jakzarabiacpieniadze
WątkiDataOdpowiedzi
JAK ZREZYGNOWAĆ Z ZUS W FIRMIE?23.01.2015, 18:408

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom