• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie macie hobby
Ciekaw jestem jakie jest Wasze hobby i jakie ogólnie macie zainteresowania?
Czym sie zajmujecie po pracy?
Odpowiedz

Mam bardzo wiele zainteresowań. Moje główne zainteresowania to:

literatura - czytam ostatnio fantasy, nie przepadałem za tym gatunkiem, jednak ostatnio niektore serie mnie zaciekawiły
sport - głownie bieganie i rower. Pracuje przed komputerem i po całym dniu pracy naprawdę mnie ciągnie na dwór.
Filatelistyka http://www.znaczkopol.pl/znaczki/dyscypliny_sportowe - szczególnie znaczki sportowe.

Zresztą obecnie o wiele łatwiej dostać jest ciekawe znaczki niż ileś tam lat temu.
Odpowiedz
Ja głównie fotografią. To właściwie moje ulubione zajęcie poza godzinami pracy.
Odpowiedz
Ja uwielbiam podróżować, więc każdą wolna chwile spędzam na szukaniu tanich lotów^^
Odpowiedz
Wszystko po trochu nic dobrze Smile
Odpowiedz
(19.06.2019, 10:58)Oblowiona napisał(a):  Ja uwielbiam podróżować, więc każdą wolna chwile spędzam na szukaniu tanich lotów^^

I gdzie najczęściej znajdujesz te tanie loty? Może coś podpatrzę.
Odpowiedz
Ja uwielbiam podróże, gorzej z finansami na to.
Odpowiedz
Planuje zapisać się na jogę Smile
Odpowiedz
(16.07.2019, 07:57)joannakrz napisał(a):  Planuje zapisać się na jogę Smile

Chodziłam przez jakiś czas, świetna sprawa! Polecam także jogę na trawie, u nas była organizowana w parku przez okres wakacji.
Odpowiedz
Mnie koleżanka na to namawiała. Ale trochę się wstydzę ćwiczyć w miejscu publicznym.
Odpowiedz
Próbuję znaleźć nauczyciela pianina. Może jeszcze na starość nauczę się czegoś nowego. Znacie kogoś godnego polecenia?
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika mariuszkiep
WątkiDataOdpowiedzi
Wycinka drzew Łódź27.12.2018, 08:131
Kredyty na świeta04.11.2018, 09:575
Konto w banku firmowe21.10.2018, 11:212
Szukam pomysłu na organizację wieczoru kawalerskiego12.10.2018, 08:093
W jaki sposób sie odstresować od pracy12.10.2018, 07:203

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom