Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wyręczyć agencję marketingową i stworzyć własne badanie opinii online
#1
Przeprowadzanie badań opinii oraz badań rynku stało się w dzisiejszych czasach standardem w zarządzaniu firmą. Dane zgromadzone za pośrednictwem badania ankietowego stanowią wartościowe wskazówki w procesie podejmowania decyzji biznesowych. Również małe i średnie przedsiębiorstwa coraz częściej wykazują zainteresowanie takim rozwiązaniem, jednak istotną barierą są dla nich wysokie koszty, związane ze zleceniem firmom marketingowym przeprowadzenia profesjonalnego sondażu, który pozwoli na uzyskanie reprezentatywnych danych.
Esplorado.pl to odpowiedź na te problemy. Jest to pierwsze w Polsce kompleksowe narzędzie online do badania opinii. Jeżeli szukacie rzetelnych informacji, chcecie w łatwy sposób zaplanować, przygotować i przeprowadzić badania ankietowe, a potem dokonać trafnej analizy otrzymanych wyników jest to dla Was idealne rozwiązanie.
Nasz serwis pozwoli Wam stworzyć własne w pełni profesjonalne badanie ankietowe online. Korzystanie z Esplorado nie wymaga doświadczenia w prowadzeniu badań marketingowych. Wystarczy tylko wybrać z czterech dostępnych ofert najkorzystniejszy dla siebie plan abonamentowy, zarejestrować się w serwisie, a następnie zaprojektować kwestionariusz ankiety dostosowany do własnych potrzeb. W zależności od wybranej oferty udostępniamy od 5 do 10 wzorów ankiet oraz kilka tematów wizualnych. Można do nich dodać pytania w 11 różnych formach, a także metryczkę.
Po zaprojektowaniu kwestionariusza rozpoczynacie zbieranie odpowiedzi. Przebieg badania możecie obserwować w czasie rzeczywistym. Wasze ankiety udostępniane są na stronie naszego serwisu, a także za pośrednictwem wiadomości e-mail, Twittera i Facebooka. Po zakończeniu badania uzyskane dane są prezentowane w postaci przejrzystych tabel krzyżowych, a ich format jest integralny z popularnym programem statystycznym SPSS. Dodatkowo przez cały okres trwania abonamentu w sprawach technicznych możecie zwracać się do naszego całodobowego wsparcia e-mailowego.
Decydując się na Esplorado.pl uzyskujecie dostęp do bazy respondentów reprezentujących niemal wszystkie grupy demograficzne, dzięki czemu możliwy jest dobór reprezentacyjnej próby i otrzymanie rzetelnych wyników, odzwierciedlających rozkład opinii w badanej populacji. Respondenci za wypełnienie ankiety nagradzani są przez Was możliwość udziału w konkursach.
Jak sami widzicie, przeprowadzanie badań opinii online nigdy nie było takie proste! Zapraszamy Was na www.esplorado.pl

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjne Gospodarka Działanie 8.1. ?Dotacje na Innowacje ? Inwestujemy w Waszą przyszłość?
[Obrazek: r7ipgz.jpg]
Odpowiedz

#2
Bardzo ciekawie napisany artykuł i wydaje mi się, że o samych działaniach marketingowych można czytać bardzo wiele. Ja również jestem zdania, że niezwykle ciekawie na stronie https://www.bluo.pl/marketing/na-czym-po...automation opisano to na czym polega marketing automation i dla mnie właśnie taka wiedza jest niezwykle przydatna.
Odpowiedz

#3
Pytanie tylko, na ile takie własne badania będą faktycznie wiarygodne. Właśnie dlatego zleca się to wyspecjalizowanym agencjom, by mieć pewność, że podane wyniki będą prawidłowe. Ja też zastanawiam się, w jaki sposób można realnie uzyskać rzeczowe Badania ankietowe. Macie na ten temat jakieś informacje?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 iAndrew & Melroy van den Berg.