• Biznes Forum

    Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wyręczyć agencję marketingową i stworzyć własne badanie opinii online
#1
Przeprowadzanie badań opinii oraz badań rynku stało się w dzisiejszych czasach standardem w zarządzaniu firmą. Dane zgromadzone za pośrednictwem badania ankietowego stanowią wartościowe wskazówki w procesie podejmowania decyzji biznesowych. Również małe i średnie przedsiębiorstwa coraz częściej wykazują zainteresowanie takim rozwiązaniem, jednak istotną barierą są dla nich wysokie koszty, związane ze zleceniem firmom marketingowym przeprowadzenia profesjonalnego sondażu, który pozwoli na uzyskanie reprezentatywnych danych.
Esplorado.pl to odpowiedź na te problemy. Jest to pierwsze w Polsce kompleksowe narzędzie online do badania opinii. Jeżeli szukacie rzetelnych informacji, chcecie w łatwy sposób zaplanować, przygotować i przeprowadzić badania ankietowe, a potem dokonać trafnej analizy otrzymanych wyników jest to dla Was idealne rozwiązanie.
Nasz serwis pozwoli Wam stworzyć własne w pełni profesjonalne badanie ankietowe online. Korzystanie z Esplorado nie wymaga doświadczenia w prowadzeniu badań marketingowych. Wystarczy tylko wybrać z czterech dostępnych ofert najkorzystniejszy dla siebie plan abonamentowy, zarejestrować się w serwisie, a następnie zaprojektować kwestionariusz ankiety dostosowany do własnych potrzeb. W zależności od wybranej oferty udostępniamy od 5 do 10 wzorów ankiet oraz kilka tematów wizualnych. Można do nich dodać pytania w 11 różnych formach, a także metryczkę.
Po zaprojektowaniu kwestionariusza rozpoczynacie zbieranie odpowiedzi. Przebieg badania możecie obserwować w czasie rzeczywistym. Wasze ankiety udostępniane są na stronie naszego serwisu, a także za pośrednictwem wiadomości e-mail, Twittera i Facebooka. Po zakończeniu badania uzyskane dane są prezentowane w postaci przejrzystych tabel krzyżowych, a ich format jest integralny z popularnym programem statystycznym SPSS. Dodatkowo przez cały okres trwania abonamentu w sprawach technicznych możecie zwracać się do naszego całodobowego wsparcia e-mailowego.
Decydując się na Esplorado.pl uzyskujecie dostęp do bazy respondentów reprezentujących niemal wszystkie grupy demograficzne, dzięki czemu możliwy jest dobór reprezentacyjnej próby i otrzymanie rzetelnych wyników, odzwierciedlających rozkład opinii w badanej populacji. Respondenci za wypełnienie ankiety nagradzani są przez Was możliwość udziału w konkursach.
Jak sami widzicie, przeprowadzanie badań opinii online nigdy nie było takie proste! Zapraszamy Was na http://www.esplorado.pl

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjne Gospodarka Działanie 8.1. ?Dotacje na Innowacje ? Inwestujemy w Waszą przyszłość?
[Obrazek: r7ipgz.jpg]
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika Esplorado
WątkiDataOdpowiedziUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom