Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak przyspieszyć pakowanie?
Cześć, przychodzę do was z dość trudnym pytaniem. Macie może jakieś sposoby na szybkie i sprawne pakowanie? Posiadam duży magazyn, w którym pracuje 15 osób na pełny etat. Towar jest produkowany, pakowany i wysyłany kurierami na miejscu, lecz często powstają różne zagmatwania i braki. Myślałem nad wdrożeniem systemu magazynowego wraz z automatycznymi stanami. Boję się niestety kosztów i braków rezultatów tego działania. Myślicie, że to dobry pomysł wprowadzić taki system? Może u was jakieś rozwiązania zdały egzamin. Pochwalcie się nimi. Pozdrawiam, Kamil.
Odpowiedz

Zdecydowanie chciałabym w tym temacie bardziej się rozejrzeć.
Odpowiedz

Jakbym ja to wiedział to na pewno było by bardzo dobrze. Szkoda, że tego nie wiem.

Na pewno automatyzacja, np. dobieranie rozmiarów kartonów przez maszynę i linia do pakowania pomogą bardzo dużo
Odpowiedz

Warto się dobrze zastanowić nad tym, co realnie mogłoby zadziałać w Waszym przypadku. Jak dla mnie, bardzo ciekawym wyborem może być na pewno wykorzystanie takich rozwiązań jak chociazby pakowania usługowego. Czytałem na ten temat trochę więcej na stronie http://perfectmeridian.pl/pakowanie-uslugowe/ Jeśli korzystaliście z takich rozwiązań, to z chęcią poznam Wasze zdanie na ten temat.
Odpowiedz

Według mnie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań przede wszystkim firmy kurierskiej w przypadku której będziecie mogli liczyć na profesjonalizm, dobre ceny i terminowość przeprowadzonych realizacji to jak najbardziej mogę polecić do sprawdzenia firmę PickPack https://pickpack.com/ z którymi również bardzo dobre nam się współpracuje i przyznam, że dbają o jakość, terminowość i świetną obsługę na której wsparcie można liczyć w razie dodatkowych pytań. Tym bardziej, że jest to firma, która naprawdę się świetnie rozwija. Pozdrawiam!
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 iAndrew & Melroy van den Berg.