Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak odzyskać odszkodowanie?
#1
Jak odzyskać odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej, która znacznie je zaniża? Macie jakieś porady?
Odpowiedz

#2
Zaniżanie odszkodowań to obecnie norma. myślę, że w takiej sytuacji najlepiej poprosić o pomoc prawnika. Wiele osób decyduje się przekazać odzyskanie odszkodowania innej firmie (w zamian z określony %) - warto to rozważyć. Zajmują się tym m.in. Pomocni.org.pl, tutaj http://pomocni.org.pl/index.php/oferta/odszkodowania jest o nich więcej - odzyskują odszkodowania majkowe, za wypadki przy pracy i inne.
Odpowiedz

#3
Na początku trzeba im zgłosić sprawę, a jeśli nie będą chcieli wypłacić to zgłosić to do prawnika.
Odpowiedz

#4
Jeśli poszukujecie Państwo dobrego prawnika, polecam kancelarię radcy prawnego Sawicki. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://kancelaria-procesowa-sawicki.pl/
Odpowiedz

#5
Również poszukuje odpowiedzi w tym temacie.
Odpowiedz

#6
Niby taka oczywista kwestia, ale niestety wiele osób nie wie w jaki sposób może to uzyskać. Ja jestem przekonany, że warto na pewno jest zapoznać się z fajnym wpisem https://www.sukcesnaszpilkach.pl/kariera...zkodowanie w którym bardzo dokładnie określono w jaki sposób możemy uzyskać wyższe odszkodowanie. Myślę, że ta wiedza może być bardzo przydatna.
Odpowiedz

#7
Nie mam innej, jak po prostu iść do prawnika. Może coś zaradzi?
Odpowiedz

#8
A co kiedy został Zaniżony kosztorys naprawy ? Czy w tym przypadku rownież mogę ubiegać się o większe odszkodowanie? Może ktoś z was tutaj na forum był już w takiej sytuacji i mógłby nieco szerzej wypowiedzieć się na ten temat?
Odpowiedz

#9
Aby odzyskać odszkodowanie to najlepiej skorzystać z usług firmy, sam skorzystałem z https://solve.org.pl/ i udało się odzyskać pieniądze.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 iAndrew & Melroy van den Berg.