• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak aktualizować strone?
Czesc, zaczynam sie troche interesować pozycjonowaniem i szukam co mogę zrobić na stronie zeby polepszyła się jej pozycja. Wszedzie pisza że trzeba aktualizować strone ale ja nie mam pojęcia jak. Co tydzien mam zmieniać to co jest na niej napisane? To jeszze wiecej zamieszania wprowadzi bo chocby przypadkiem wyrzucę jakieś teksty które akurat wpływają na pozycje. Możecie mi pomóc to ogarnąć? Bo nie rozumiem.
Odpowiedz

najlepiej aktualizacje wprowadzac przez bloga, bo tam systematycznie dodajesz wpisy, to wystarczy
Odpowiedz
Ale ja właśnie nie mam bloga, normalna strona firmy z branży ogrodniczej z kilkoma zakładkami
Odpowiedz
Branża ogrodnicza? Masz olbrzymie pole do popisu! Smile Możesz na przykład stworzyć na stronie zakładkę “aktualności” i regularnie publikować tam wpis dotyczący chociażby sezonu na ogórki albo instrukcję przycinania krzewów. Blog rzeczywiście jest jednym z częściej wybieranych do tego celu narzędzi, ale aktualizacja może odbywać się na różne sposoby. Chodzi o cykliczne odświeżanie treści, żeby Google widział, że strona nie jest martwa i coś się na niej dzieje. Bardzo ważne jest zachowanie mniej więcej równych odstępów między kolejnymi aktualizacjami. Co tydzień, co miesiąc - byle regularnie.
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/ 
Odpowiedz
W takim razie to prostsze niż sądziłem a ja spanikowałem, wybaczcie i dziekuje za podpowiedzi. Zatrudnie żonę do tych nowinek, ona ma gadane (pisane) Tongue
Odpowiedz
Żona może pomóc w doborze treści, ale pamiętaj, żeby teksty publikowane na stronie pisane były z zachowaniem zasad SEO copywritingu: odpowiednio nasycone słowami kluczowymi, poprawne pod względem językowym i gramatycznym, zawierały chwytliwy nagłówek i śródtytuły. Muszą być atrakcyjne zarówno dla czytelników, jak i robotów wyszukiwarek. W naszym artykule znajdziecie kilka dodatkowych wskazówek: https://supremumseo.pl/jak-powinien-wygl...-na-blogu/. Możesz podrzucić go żonie, a jeżeli będziecie potrzebowali fachowej porady, zapraszam do kontaktu!
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/ 
Odpowiedz
Dziekuje, zobaczymy co nam z tego wyjdzie, najwyżej odezwe sie jeszcze.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika alordons
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom