• Biznes Forum

    Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwestycje większych sum na forex
#1
Powiedzmy, że przeszedłem już przez etap wstępny, myślę, że radzę sobie z małymi kwotami. Tylko jak wyczuć ten moment, w którym realnie można już inwestować duże kwoty? Powiedzmy, że 80 proc. inwestycji mi wchodzi, ogólnie wychodzę zdecydowanie na plus, tylko pod względem kwotowym, to jeszcze nie są szalone wyniki. Propozycje?
Odpowiedz
#2
Mogę ci odpowiedzieć tylko jedno - to ty widzisz swoje aktualne wyniki i sam możesz ocenić, czy jesteś gotowy. Inwestoanie dużych kwot nie będzie się opieralo na niczym innym, niż dotychczas. Oceń czy swoje wyniki zawdziędzasz przypadkowi, czy jednak to było efektem prawdziwych analiz, wyczekiwania momentu, wykorzystania narzędzi.
Odpowiedz
#3
W najbliższych tygodniach zamierzam wejść z inwestycjami na wyższy poziom. Nie chodzi o większe ryzyko - po prostu przy większych kwotach zamierzam poświęcić więcej czasu na analizowanie sytuacji rynkowej. Być może dzięki temu dużo łatwiej będzie trafić. Jak na razie ogólny procent inwestycji wychodzi mi zdecydowanie na plus, większe wpadki się nie zdarzały. Sam jestem ciekaw jak kwoty będą wpływały na moje decyzje.
Odpowiedz
#4
Ogólnie całkowicie odradzam sugerowanie się w takich decyzjach opinią kogokolwiek innego niż waszą, no chyba że macie opiekuna, który obserwuje wasze poczynania. EasyMarkets ma na tyle narzędzi mających wpływ na bezpieczeństwo, że ryzyko jest niewielkie - o ile oczywiście macie odpowiednie doświadczenie. Każdy musi sam dorosnąć do tego, że to już moment na rozpoczęcie inwestowania.
Odpowiedz
#5
Do tego to ja już dorosłem. Tutaj chodzi o przejście na wyższe sumy.
Zrobię to, mam już możliwość wpłacenia większego depozytu - strategia będzie podobna jak dotychczas.
Nie będę podejmował większego ryzyka, raczej chcę wykorzystywać oczywiste zmiany rynkowe.
Odpowiedz
#6
Nie ryzykuj. Inwestuj wtedy, kiedy ma to uzasadnienie. Pewnie, że jakieś ryzyko zawsze istnieje, ale skoro opanowałeś doskonale narzędzia, to sobie świetnie z tym poradzisz. Ryzyko można mocno ograniczyć.
Odpowiedz
#7
Na razie dzięki za sugestie. W ciągu kilku tygodni postaram się pokazać wam, na co u mnie dokładnie się przełożyło wyłożenie na stół większych pieniędzy. Zakładam, że wyniki będą dobre. Jak na razie trafiam, wszystkie narzędzia EasyMarkets znam bardzo dokładnie. Na pewno podzielę się wynikami.
Odpowiedz
#8
Życzę jak najlepiej. Nie nakręcaj się tylko, że ty już musisz. Inwestuj rozsądniej, trochę chłodnej głowy radzę.
Jeśli będziesz podejmował właścowe decyzje, nie pod wpływem emocji, to bardzo dobrze na tym wyjdziesz.
I właśnie to rozsądne podejmowanie decyzji jest tym, czego wielu nie potrafi się nauczyć.
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika pelek
WątkiDataOdpowiedzi
Azerbejdżan - wycieczka07.01.2019, 13:413
Dostawca internetu Lubin19.12.2018, 12:323
sklep z tapetami26.11.2018, 11:171
Założenie firmy w UK16.01.2018, 08:544
U kogo najniższy kurs euro?14.12.2017, 12:333Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom