• Biznes Forum

    Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
INWESTYCJE ALTERNATYWNE - STOCK WARS
#1
W dobie kryzysu inwestorzy w celu zdywersyfikowania swoich portfeli, coraz częściej nie ograniczają się do akcji, obligacji, nieruchomości czy funduszy. Popularność zyskują tzw. inwestycje alternatywne.
Chcesz dowiedzieć się jak inwestować alternatywnie, żeby odnieść sukces? Pojedź na konferencję Stock Wars!

3-dniowa konferencja, której tematem przewodnim są ?Inwestycje alternatywne. Zarabiaj w czasie hossy i bessy? jest połączeniem szkoleń, wykładów oraz paneli dyskusyjnych. Wysoki poziom merytoryczny zapewnią eksperci z instytucji finansowych związanych z inwestycjami w wino, whiskey, samochody kolekcjonerskie oraz specjaliści z cenionych Domów Maklerskich.
Jednym z najważniejszych gości konferencji będzie Steve Ward, były dyrektor generalny firmy Lenovo, obecnie związany z E Ink, E2open i Carpenter Technology.

W czasie konferencji odbędzie się konkurs, w którym nagrodą główną jest staż w DM BOŚ!
Cena: 290 zł
Wypełnij aplikację na naszej stronie internetowej: http://stockwars.eu/aplikacja

Serdecznie zapraszamy !
Odpowiedz
#2
problem chyba tkwi w tym, ze te inwestycje alternatywne wcale nie są bezpieczniejsze niż inwestycje w obligacje i akcje spółek na giełdzie Wink
Odpowiedz
#3
Smile fundusze inwestycyjne są najbezpieczniejsze Smile oczywiście to taki mały żarcik
Odpowiedz
#4
dowcipniś się znalazł Smile
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika km141
WątkiDataOdpowiedziUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom