• Biznes Forum

Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwestowanie w akcje dzisiaj.
Czy aktualny moment, jest dobrym momentem do inwestycji związanych w akcje ? Rok 2011 jest rokiem przewrotnym jeśli chodzi o finanse i bardzo trudno powiedzieć jak to wszystko się skończy. Czy z nowym rokiem możemy spodziewać się zwyżek, czyli oszczędności, czy też spadków, czyli strat ?
Odpowiedz
Inwestowanie jak najbardziej na plus, ale oprócz akcji, dorzuciłbym jeszcze do kotła odpowiednie inwestowanie w walutę Wink
Odpowiedz
Najprostszą formą inwestowania jest oszczędzanie na lokatach bankowych - ale czy to ma sens.Przecież banki oferują oprocentowanie niższe niż wskaźnik inflacji - więc tak na prawdę tracimy swoje oszczędności zamiast je pomnażać.Jednym z rozwiązań jest fundusz inwestycyjny .Wiadomo jednak ,że nie na wszystkim musimy się znać ,więc jeśli chcemy zacząć inwestować najlepiej skontaktować się z fachowcami,doradcami inwestycyjnymi, którzy wyjaśnią wszystko - na czym to polega.
Odpowiedz
Należy wszystko skonsultować z dobrym doradcą, aby potem nie żałować zainwestowanych pieniędzy.
Odpowiedz
Bardzo dobrze że wszedłem na ten wątek bo się bardzo dużo dowiedziałem. Na pewno wrócę do tego wątku.
czym jest wynajem zwyżki koszowej w Twoim podpisie?
Hmmm... A może jednak warto byłoby się dowiedzieć jak dobrze oszczędzać pieniądze ? Może zamiast ryzykować sobie z zabawą na giełdach, lepiej byłoby przykładowo zacząć odkładać swoje pieniążki. Warto też dzieci też uczyć oszczędności.
Odpowiedz
W dzisiejszych czasach warto dywersyfikować to w czym lokujemy swoje oszczędności, aby nie traciły na wartości przez stale rosnącą inflację. Natomiast urozmaicenie też znacząco ograniczy ryzyko utraty części kapitału (warto też pamiętać, że jednak też fundusze, brokerzy itd pobierają prowizje za prowadzenie). Najlepiej w takim przypadku skorzystać z prostej i darmowej aplikacji wealthseed https://app.wealthseed.eu/on/onboarding/...=AMBA490KW Od razu w jednym miejscu mam praktycznie wszystkie najważniejsze  ETF-y i oczywiście akcje z Polski i innych krajów bez żadnych dodatkowych opłat. Ja powoli buduję swój portfel i co miesiąc dokładam tysiąc złotych, będzie to taka moja poduszka, albo środki na lepszą emeryturę za 20 lat Smile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wingame
WątkiDataOdpowiedzi
Karty studenckie03.11.2011, 16:532
Spłata kart kredytowych.03.11.2011, 16:525
Złe, stare karty03.11.2011, 16:511
Dwie karty na jedno konto ?03.11.2011, 16:494
Karta dla dziecka03.11.2011, 16:496

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom