Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fundusze inwestycyjne PKO TFI
http://www.pkotfi.pl/pl/klienci-indywidu...e-otwarte/

Ktoś skorzysta z tej oferty?

Może napisać coś więcej, coś bardziej od siebie? Jak ocenia itp.?
Odpowiedz

Ja mam w milenium, ale zastanawiam sie nad zmianą
Odpowiedz

Ja trzymam się z dala od funduszy inwestycyjnych. Miałem kiedyś lokatę, ale według mnie lepiej zainwestować w cenne kruszce. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, parafrazując pewną reklamę -Mennica Polska - Pewna inwestycja w złoto
Odpowiedz

Ja właśnie skorzystałam z promocji pełny portfel na 30% obniżkę opłat manipulacyjnych z tytułu wykupu jednostek funduszy. Jedyne obwarowanie to min 25.000 wpłaty, ale ja akurat miałam więcej gotówki więc to nie było dla mnie problemem. Dopiero zaczynam przygodę z inwestowaniem, ale we wszystkich poradnikach piszą że dobrze jest się wstrzelać w takowe często ograniczane czasowo akcje, z tą jest podobnie też jest jakoś czasowo limitowana.

Jeżeli macie jakieś ciekawe doświadczenia j/w temacie to piszcie.

Pozdrawiam,
Ewa
Odpowiedz

W fundusze należy inwestować korzystając z odpowiedniej platformy - można w banku, można bezpośrednio w TFI, można w supermarketach TFI.
Wszystkie z ww. mają jednak wady - długi czas konwersji funduszu, konieczność płacenia podatku od zysków kapitałowych (tzw. Belki) w momencie umorzenia jednostek oraz częste opłaty za nabycie i umorzenie jednostek FIO (Fundusz Inwestycyjny Otwarty).
Odpowiedz

Dzięki za informacje, zdecydowanie mi się przyda
Odpowiedz

Jakby było więcej wpisów w tym wątku to na pewno było by bardzo dobrze. Tak ja uważam.

Osobiście jestem zwolennikiem inwestowania w fundusze akcji i w zasadzie z innych form nie korzystam. Zdecydowanie przemówiły do mnie oferta Generali https://generali-investments.pl/contents...ne-otwarte Długo zastanawiałam się, nad tym w co konsekwentnie ulokować nadwyżki. Najpierw były to kwoty niewielkie inwestowane bardzo ostrożnie, ale po jakimś czasie jestem zdobyłam na tyle pewności i zaufania do oferty, że już całkiem swobodnie poruszam się w temacie.
Odpowiedz

Bardzo polecam inwestycje z Generali. Tu znajdziecie wszystkie informacje na temat procesu inwestowania oraz info dotyczące narzędzi inwestorskich. https://generali-investments.pl/contents...ne-otwarte Może się komuś przyda. Pozdrawiam
Odpowiedz

Ja polecam inwestycję w fundusze akcji firmy Caspar TFI. Długo zastanawiałam się jaką firmę wybrać jednak po wysłuchaniu wielu pozytywnych opinii zdecydowałam się i jestem bardzo zadowolona z wyboru.
Odpowiedz

Można też postawić na oszczędzanie w ppk, to że się opłaca pokazały już pierwsze lata z programem a teraz jeszcze na bieżąco można sprawdzać swoje składki i wpływy od pracodawcy  czy państwa
Odpowiedz