• Biznes Forum

    Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firma i zarządzanie ryzykiem
#1
Od jakiegoś czasu interesuję się tematyką zarządzania ryzykiem w firmie.
W jaki sposób zarządzacie ryzykiem w biznesie?
Odpowiedz
#2
https://www.money.pl/gospodarka/zarzadza...9889a.html

Na stronie opisane są rzeczy jakie tutaj warto wziąć pod uwagę.
Warto uświadomić sobie, że każda firma zarządza ryzykiem mniej czy bardziej formalnie, gdyż ryzyko towarzyszy każdej decyzji, a w proces decyzyjny jest naturalnie wkomponowana analiza ryzyka.

Najwazniejsze działania tutaj to:
identyfikacja ryzyka,
analiza ryzyka,
planowanie reakcji na ryzyko,
a także jego monitorowanie i kontrola.
Odpowiedz
#3
Zarządzanie ryzykiem oznacza również ułatwianie i przyspieszanie realizacji pewnych procesów w firmie, dzięki którym firma nie będzie sparaliżowana podczas problemów, które mogą powstać. Ze swojej strony mogę wam polecić oprogramowanie firmy BS4. Jest to system obiegu dokumentów , co przyspieszy realizacji wszystkich kwestii formalnych. Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
W przyszłym roku również będę musiała dokonać takiej inwestycji.
Odpowiedz
#5
Czy możecie trochę więcej o tym napisać?
Odpowiedz
#6
No tak, inwestowanie w firmie jest szczególnie niebezpieczne, ale ja bym się zdecydowała jeszcze na jej odpowiednie zabezpieczenie pod względem prawnym. Nigdy nie wiemy, co nas spotka i kiedy. Dlatego też powinniśmy dowiedzieć się, czym jest sukcesja przedsiębiorstwa i jak ją skutecznie przeprowadzić. Są od tego firmy, takie jak PATRONI.
Odpowiedz
#7
Berberis daje bardzo dużą zmianę. Widzimy to po sobie, co udało się uzyskać. To nie był moment - długo na to pracowaliśmy. Aktualnie kierunek jest już właściwy. Mamy to, na czym nam zależało, ale naprawdę na to wszystko mocno się napracowaliśmy. To nie było tak, że cokolwiek stało się nagle. Wymagało to sporo czasu.
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika mariuszkiep
WątkiDataOdpowiedzi
Rekuperacja18.08.2020, 07:171
odgrodzenie parkingu od trawnika30.06.2020, 09:576
Klimatyzacja24.06.2020, 06:432
Przygotowanie pliku do druku24.05.2020, 09:561
Bariery energochłonne01.12.2019, 13:442Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom