• Biznes Forum

Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja Pożyczka dla studenta
Cześć! Szukam dobrej pożyczki w Internecie, aby było dość szybko i bezproblemowo. Słyszałam dobre opinie na temat SprintMoney.pl, czy ktoś może korzystał i wie coś na ich temat? 
Pozdrawiam
Odpowiedz
Ja korzystałam ze strony sprintmoney.pl! Osobiście jestem zadowolona z ich usługi, na pewno kolejny raz udam się do nich w potrzebie Big Grin
Odpowiedz
Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale takie pożyczki dla studentów to jednak spore ryzyko. Bądź co bądź, sam będąc w trudnej sytuacji zdecydowałem się na skorzystanie z pomocy Lombardu na Złotej w Warszawie i nie żałuję. Wycenę zastawu można tam zrobić online, za pośrednictwem maila, czy smsa, bądź telefonicznie- wystarczy zadzwonić pod nr 226200220. Lokalizacja w tym przypadku jest niezwykle fajna, lokal mieści się bowiem naprzeciwko Złotych Tarasów. Jednocześnie muszę podkreślić świetne, przyjacielskie wręcz podejście do klientów i zawsze rzetelną i uczciwą wycenęSmile.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika kamecka
WątkiDataOdpowiedzi
pieczątka09.06.2017, 08:572
system rezerwacji09.06.2017, 08:091
Dress code06.01.2017, 13:292
księgowa?03.04.2015, 08:2313
kto się u was zajmuje księgowośćią12.03.2015, 10:168

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom