• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja Pomysł na własny sklep internetowy.
W dobie coraz częstszych zakupów w internecie. Jaki według was sklep internetowy miał by rację bytu, konkurencja jest duża. Więc w co warto zainwestować w ubrania agd co myślicie?
Odpowiedz

Wszystkie te segmenty są już mocno "okupowane" W przypadku odzieży może warto postawić na określoną nisze np. odzież patriotyczna. Takich sklepów nie jest jeszcze tak wiele.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
Na pewno warto otworzyć sklep o mało uniwersalnej ofercie, bardziej specjalistyczny. Najlepiej otworzyć sklep z artykułami robionymi ręcznie. Obecnie ludzie przywiązują dużą wagę do oryginalności.
Odpowiedz
w coś niszowego! albo ręcznie robionego, np. oryginalne kolczyki hand-made. jest dużo takich sklepów, ale jak ma się talent i się znajdzie swoich klientów, to można odnieść sukces Smile
Odpowiedz
(17.01.2015, 11:10)arekpyta napisał(a):  W dobie coraz częstszych zakupów w internecie. Jaki według was sklep internetowy miał by rację bytu, konkurencja jest duża. Więc w co warto zainwestować w ubrania agd co myślicie?

Moim zdaniem dobrze jest prowadzić bloga, okazuje sie, że to całkiem dochodeowe zajęcie Smile A co do sklepu to najlepiej specjalistyczne z bardzo dobrą szatą graficzną i poprawnym rozmieszczeniem, taką stronę po której potencjalny klient z łatwością będzie sie poruszał Smile
Odpowiedz
Dochodowe, ale dopiero wtedy, gdy mam na prawdę dużą popularność i zaangażowanych czytelników. Tylko wtedy nie zarabia się na reklamach, ale na lokowaniu produktu. Czy jego ocenie.
Odpowiedz
Moim zdaniem żeby prowadzić bloga, to trzeba mieć na niego pomysł. Co 3 osoba prowadzi teraz taką działalność,więc wydaje mi się że moły by być problemy z przebiciem się, po drugie ten trend już wygasa... 3 lata temu OK,ale teraz? Ja bym się skupiła na sklepie. Sama sprzedaję dość sporo produktów na allegro i korzystam z darmowych narzędzi typu panel aukcjyjny, licznik odwiedzin, darmowe galerie itp. Znasz stronę http://www.aukcjoner.pl? Tam są takie opcje. Jak uruchomisz sklep to warto rozszerzyć sprzedaż też na allegro, tam się dobrze i szybko wszystko sprzedaje
Odpowiedz
Wydaje mi się, że ubrania i agd to słaby pomysł. Rynek jest już przesycony takimi sklepami. Celuj w coś niszowego, wbrew pozorom znajdziesz dzięki temu więcej klientów niż sprzedając ubrania.
Odpowiedz
(22.05.2015, 09:12)KrystynaRaczkowska napisał(a):  Wydaje mi się, że ubrania i agd to słaby pomysł. Rynek jest już przesycony takimi sklepami. Celuj w coś niszowego, wbrew pozorom znajdziesz dzięki temu więcej klientów niż sprzedając ubrania.
W AGD/RTV jak dla mnie nie ma szans dla nowych sklepów. Marża jest tam tragicznie niska już dla dużych graczy, którzy mają wynegocjowane dobre ceny dla zamówień. Przy małej skali sklep nie mógłby proponować konkurencyjnych cen. Najlepsze rozwiązanie to szukanie niszy, gdzie i marże można swobodnie regulować ze względu na niską konkurencję.
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz
Moim zdaniem, można własnie na początku na Allegro sprzedawać i zobczyć czy w ogóle jest popyt na dany towar
Chcesz spać lepiej? Zobacz na http://spijlepiej.pl/
Odpowiedz
Zgadzam się - przed uruchomieniem sklepu internetowego, warto zdecydować się na sprzedaż na allegro. Sklep internetowy to spory wydatek, sama strona sporo kosztuje nie mówiąc już o reklamie, która jest ważna tym bardziej, że konkurencja jest dziś duża praktycznie w każdej branży.
Odpowiedz
Istnieją również generatory jak np. jimdoo na których można stworzyć stronę dla sklepu. Może warto najpierw skorzystać z takiego rozwiązania, a później zacząć myśleć nad własnym, a przy tym droższym projekcie.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
Zastanawiam się nad sklepem z odzieżą w specyficznym stylu, który zaczyna trendować. Jedyny myk jest taki, że cały sklep działałby w systemie bez mojej faktycznej obsługi, tj. klient - > zlecenie -> producent -> transport -> klient.
Odpowiedz
Miałem już wiele różnych pomysłów i po przeanalizowaniu zapotrzebowania oraz ilości konkurencji musiałem rezygnować z kolejnych planów, ciężko znaleźć jakąś nisze albo przebić się
Odpowiedz
Information 
Możesz odwiedzić blog o e-biznesie: els.com.pl/e-biznes  na którym znajdziesz wiele artykułów na temat pomysłów na sklep internetowy. W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi robi zakupy online. Aby zarabiać na sklepie internetowym musi to być sklep oferujący takie produkty, które ludzie mogą kupić w internecie ponieważ w sklepie stacjonarnym nie znajdą nic lepszego. Chodzi mi głownie np: o odzież, sprzęt elektroniczny, obuwie itp. Wiele ludzi uważa, że kupowanie w sklepach internetowych produktów spożywczych (owoców, warzyw, nabiału) nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie wiadomo ile te produktu mogą już leżeć w magazynie.
Odpowiedz
No teraz jet tyle sklepów z odzieżą, ze faktycznie bedzie ciężko wbić się na rynek i utrzymać. Chyba, że naprawde będziemy mieli jakiś konkretny pomysł.
Odpowiedz
Jeśli to mają być ubrania to bardzo oryginalne - np. plus size, albo jakieś serio oryginalne nadruki. Inaczej zginiesz wśród konkurencji. No i oczywiście z materiałów wysokiej jakości. Ludzie już nie kupują byle czego.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika arekpyta
WątkiDataOdpowiedzi
Lepiej wymieniać pieniądze w paypalu z euro na pln czy przelać w euro na konto pln ?15.02.2016, 10:488
Strony i program do tworzenia logo ?06.02.2016, 15:062
Jaki jest numer Iban i Bic mBanku ?03.02.2016, 23:081
Czy PayPal działa w niedzielę?27.12.2015, 11:403
Pytanie Ile kosztuje dokładnie jednorazowa porada prawna?03.07.2015, 10:245