Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja Kredyt,pożyczki Faraon24
#1
Zapraszam do dyskusji na temat oferty prezentowanej na blogu  Faraon24
Opisano tam szereg ofert finansowych,skierowanych zarówno do klientów indywidualnych jak i firmowych!
Zestawienie prezentuje kredyt i pożyczki pozabankowe...
Szczególnie interesuje mnie Wasza opinia na temat tej oferty https://faraon24.pl/pozyczki/dla-profesjonalistow/
Jest to kredyt głównie dla tzw.wolnych zawodów,więc są tu może lekarze,nauczyciele czy też adwokaci i zechcą się wypowiedzieć co sądzą o takiej propozycji? Wink
Odpowiedz

#2
Nie jestem ekonomistą ale dla mnie oczywiste jest, że firma powinna szukać kredytu w banku w ktorym ma konto. Może wtedy uzyskać lepsze warunki. Wiem natomiast, że nasza firma wzięła w banku Raiffeisen kredyt obrotowy zabezpieczony. Nie trzeba było zastawiać majątku firmy bo gwarancje dał BGK
Odpowiedz

#3
Myślisz, że we własnym banku dostanie się lepsze warunki? Sama już nie wiem. Wydaje mi się, że nie jest teraz tak łatwo o  kredyt, trzeba spełnić sporo wymagań. Czytałam artykuł https://fretuslegis.pl/co-dalej-z-kredyt...-frankach/ zastanawia mnie co się teraz dzieje w tej sprawie. Jakoś ucichły informacje na ten temat.
Odpowiedz

#4
[quote pid='11795' dateline='1565787095']
Ja tam w ogóle nie mam doświadczenia w kredytach etc. A teraz święta idą i mam inne też jeszcze płatności, dlatego zastanawiałam się nad tym, żeby skorzystać z pożyczki. Polecono mi doradcę kredytowego https://ic-ekspertfinansowy.pl/ , który ponoć jest rzetelny i gotowy pomóc potrzebującym.
[/quote]
Odpowiedz

#5
Na rynku jest szeroka oferta pożyczek. Dużą popularnością cieszą się pożyczki pozabankowe. Poczytaj tutaj https://gotowkowe-pozyczki.pl/artykul/po...owolny-cel o nich. Czym się różnią od kredytu, gdzie i jakie warto wybierać. Myślę, że to warto wiedzieć zanim wybierzesz konkretny produkt finansowy.
Odpowiedz

#6
Przeglądając różne oferty banków skorzystałem z portalu, na którym znalazłem najlepszy kalkulator kredyt hipoteczny oraz pożyczek. Jest to strona, gdzie składacie prosty wniosek, a następnie macie możliwość porównania nawet kilkunastu ofert jednocześnie.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 iAndrew & Melroy van den Berg.