• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja Firma handlowa - jaka branża
Pracuję obecnie na etacie bez perspektyw na podwyżkę. Niedawno skończyłem studia i nie tak to sobie wyobrażałem. Do tej pory głównie pracowałem w branżach związanych z handlem i to w niej czuję się najlepiej.
Mam kilka pomysłów, nie chcę się na razie nimi dzielić. Zastanawiam się też nad franchisingiem, skorzystaniem z gotowego pomysłu na biznes. Liczę na ciekawą dyskusję.
Odpowiedz

Możliwości jest tak naprawdę dużo. Dużo zależy od Twojej kreatywności oraz zasobów finansowych. Drogi są dwie. Możesz wejść z firmą na zasadzie współpracy. Firma dostarcza Ci towar, materiały reklamowe, wyposaża lokum, pomaga logistycznie - ty zajmujesz się sprzedażą.

Druga opcja, to zaczynasz od tzw zera, sam wszystko kupujesz, wyposażasz, jesteś kowalem własnego losu.

Poszukaj namiarów, rozejrzyj się. Tak naprawdę jest sporo firm które chętnie podejmą się współparcy.
Odpowiedz
Ale masz coś konkretnego na myśli? Nie chcę od Ciebie sprawdzonego przepisu na biznes, bo tak naprawdę nikt takiego nie posiada... Rozglądam się po internecie, sporo jest różnego rodzaju ofert współpracy itd, ale nie zawsze warunki odpowiadają....
Odpowiedz
Jeśli masz już jakieś doświadcznie w handlu, nie boisz się wyzwań to nie ma co się zastanawiać tylko działać. Franczyza to też dobra opcja na początek, bo wkład nie jest aż tak duży. 
Odpowiedz
(31.05.2015, 10:02)erosek napisał(a):  Ale masz coś konkretnego na myśli? Nie chcę od Ciebie sprawdzonego przepisu na biznes, bo tak naprawdę nikt takiego nie posiada... Rozglądam się po internecie, sporo jest różnego rodzaju ofert współpracy itd, ale nie zawsze warunki odpowiadają....

I bardzo dobrze, że nie chcesz, bo żadnego sprawdzonego przepisu na biznes nie mam. Mogę jedynie zakomunikować gdzie warto, a gdzie nie warto robić biznesów. A jest wiele firm które chętnie podejmą współpracę biznesową. Sprawdź sobie chociażby te tutaj warunki: http://online.fliphtml5.com/fbpn/uory/#p=2
Marże od 100 do 200%, odroczenie płatności, produkty są znane i cały czas promowane, możliwość zwrotu do 6 miesięcy jeżeli nie będzie Ci szło. Powiem tak, ryzyko jest stosunkowo niskie, a nawet przy niewielkim obrocie dzięki dużej marży zysk może być całkiem fajny.
Odpowiedz
(29.05.2015, 15:22)erosek napisał(a):  Pracuję obecnie na etacie bez perspektyw na podwyżkę. Niedawno skończyłem studia i nie tak to sobie wyobrażałem. Do tej pory głównie pracowałem w branżach związanych z handlem i to w niej czuję się najlepiej.
Mam kilka pomysłów, nie chcę się na razie nimi dzielić. Zastanawiam się też nad franchisingiem, skorzystaniem z gotowego pomysłu na biznes. Liczę na ciekawą dyskusję.

http://franchising.pl/forum/ - tutaj masz forum specjalistyczne, w którym masz bardzo dużo opisów biznesu na zasadzie franczyzny. Miłej lektury Smile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika erosek
WątkiDataOdpowiedzi
Pomysł na biznes - handel13.05.2014, 13:3810

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom