• Biznes Forum

    Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja Bezpieczny Przelew - nowa opcja dla firm i klientów indywidualnych
#1
Witam, chciałbym zachęcić do dyskusji na temat serwisu Bezpieczny Przelew

Bezpiecznyprzelew.pl oferuje dokonywanie płatności typu ESCROW, dzięki którym proces płatności zabezpiecza interesy obydwu stron transakcji. Nadrzędną zaletą płatności typu ESCROW jest zdeponowanie Twoich środków na rachunku powierniczym, do czasu wywiązania się przez odbiorcę płatności z umowy (np. umowy kupna sprzedaży, umowy o dzieło). Dzięki płatnościom ESCROW, odbiorca płatności zyskuje gwarancję otrzymania środków niezwłocznie po realizacji zlecenia, Ty zaś masz pewność, że przelew na konto odbiorcy nie nastąpi do momentu, w którym zlecenie lub zamówienie nie zostaną przez niego zrealizowane, a także zaakceptowane przez Ciebie.

Dzięki modułowi komunikacyjnemu, będziesz na bieżąco informowany o postępach w realizacji zleceń, bez konieczności korzystania z innych metod. Oznacza to, że dokonując płatności poprzez bezpiecznyprzelew.pl, zyskujesz doskonałe narzędzie monitorujące kolejne etapy działań odbiorcy płatności, a tym samym - możliwość błyskawicznego przekazywania wskazówek i porad, niezbędnych do szybkiej i profesjonalnej finalizacji transakcji.

W każdej chwili, za pomocą każdego urządzenia umożliwiającego dostęp do internetu, masz możliwość dokonywania płatności np. za przedmioty zakupione online, czy też za zamówione usługi. Naturalnie, to samo dotyczy wypłaty środków z e-portfela na stronie bezpiecznyprzelew.pl - możesz ją zlecić o każdej porze, każdego dnia tygodnia.

Jak powszechnie wiadomo, nawet najlepiej zoptymalizowana strona internetowa nie jest nigdy tak wygodna, jak dedykowana jej aplikacja mobilna. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom i oczekiwaniom, bezpiecznyprzelew.pl oferuje również aplikację mobilną na urządzenia przenośne - zarówno te działające na systemie operacyjnym Android, jak również iOS. Dzięki niej, zarządzanie płatnościami stanie się dla Ciebie jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze.

Za pomocą serwisu bezpiecznyprzelew.pl możesz dokonywać rozliczeń również z zagranicznymi kontrahentami. Wymiana waluty następuje błyskawicznie, tuż przed dokonaniem płatności, w oparciu o zaprezentowany Tobie kurs. Oznacza to, że za pomocą serwisu bezpiecznyprzelew.pl, w łatwy i bezpieczny sposób, rozliczysz także umowy z partnerami spoza Polski.
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika zlotyguziec
WątkiDataOdpowiedziUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom