• Biznes Forum

Forum finansowe, forum biznesu poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja Alkomat
Macie jakieś doświadczenie w zakupie alkomatu?? Czym się kierować przy wyborze takiego urządzenia??
Odpowiedz
Zależy czy chcesz alkomat do użytku własnego, czy profesjonalny. Myślę, że PRO X5 będzie odpowiedni. Na http://roadriders.pl/kalibracja-alkomatu...-alkomaty/ możesz o nim przeczytać i dowiedzieć się też o kalibrowaniu alkomatów.
Odpowiedz
mam w domu alkohita x50, sprawdza się bardzo dobrze, ma dobry sensor, z tego co wiem to oni dają albo europejskie albo amerykańskie, żadnej chińszczyzny, szybko mierzy, pomiary porównywane z innymi alkomatami daje zbliżone
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika kazik
WątkiDataOdpowiedzi
Ogrzewanie domu10.09.2016, 07:489
Chwilówki21.08.2016, 11:5923

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom