• Biznes Forum

Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry doradca kredytowy z Łodzi
Planuje w tym roku wziąć kredyt hipoteczny i szukam dobrego doradcy kredytowego, który pomoże ogarnąć wszystkie załatwienia formalne. Kogo byscie polecili ?
Odpowiedz
Moim zdaniem warto. Oczywiście ,ze samodzielnie mozesz porównać sobie oferty banków bo w sieci takie informacje są dostępne. Wiele rzeczy jednak bywa tutaj dosć zagmatwanych, a dobry doradca pomoże Ci ogarnąć temat. Jak również doradzi jaka oferta będzie najlepsza w danej sytuacji. W dodatku pomoże wypełnić wszystkie załatwienia formalne, ktorych przy kredycie hipotecznym jest ogrom. Jak również pozwoli zwrócić uwagę na kluczowe elementy w umowie.

W Łodzi polecam doradcę kredytowego Łódzki ekspert Bartosza Motyla. Duże doświadczenie w temacie. Na stronie jest kontakt https://lodzkiekspert.pl/kredyty/kredyt-hipoteczny/
Odpowiedz
Właśnie też potrzebowałabym dodatkowej gotówki, bo oczywiście mój samochód złapał taką awarię, że się nie wypłacę... Powiedzcie mi jak znaleźć najlepszy kredyt ? Taki, aby miał niskie koszta, żeby można byłoby go w miarę możliwości łatwo spłacać?
Odpowiedz
Obojętnie skąd jesteś to polecam BOLD INVEST. Oni co prawda mają biuro w Warszawie, ale bez problemu można kontaktować się mailowo czy telefonicznie, co jest bardzo wygodne  jak twierdzę osobiście, bo nie trzeba tracić czasu by się osobiście wstawić. A jeśli chodzi o wiedzę w sprawach kredytów hipotecznych to mają ogromną, zawsze szukają najbardziej optymalnego rozwiązania by zadowolić klienta Smile
Odpowiedz
Ja właśnie czytam jak znaleźć najlepszy kredyt https://doradcakredytowy.augustow.pl/jak...szkaniowy/  i niestety, niewiele z tego wiem. Jednak ogólnie dobrze jest porozmawiać doradcą w tej sprawie, dlatego ja się będę kontaktować. Kto wie, może akurat nam się coś uda.
Odpowiedz
A może kancelaria finansowa? Ja jestem po współpracy z kancelarią https://tadam-finanse.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Pomogą, doradzą, a jeśli chodzi o kredyty gotówkowe to wszystko się odbywa online
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika erosek
WątkiDataOdpowiedzi
Wybór kredytu mieszkaniowego11.05.2021, 06:371
Kupno mieszkania13.04.2021, 10:163
Badania nieniszczące28.03.2021, 09:061
Faktury elektroniczne11.02.2021, 11:031
Prezent dla klienta na podziękowanie11.02.2021, 11:024

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom