• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
długi
mam znajomą, która kompletnie zamotała się w długi. Ma kredyt w banku, jakieś chwilówki i jeszcze pożyczyłam u jakiejś osoby prywatnej. I nie spłaca od dawna, zaczyna to wszystko narastać. Wiecie może czy da się z tego jakoś jeszcze wyplątać? 
Odpowiedz

jedyna opcja jaką widzę to upadłość konsumencka. Zobacz sobie do tej firmy, oni się tym zajmują i może będzie to jakieś wyjście http://www.antydlug.pl/
Odpowiedz
Eh..ciężka sprawa. Ostatnio ciągle się słyszy o takich sytuacjach. Może faktycznie ta upadłość konsumencka to dobre rozwiązanie.
Odpowiedz
(16.03.2015, 12:57)bask napisał(a):  mam znajomą, która kompletnie zamotała się w długi. Ma kredyt w banku, jakieś chwilówki i jeszcze pożyczyłam u jakiejś osoby prywatnej. I nie spłaca od dawna, zaczyna to wszystko narastać. Wiecie może czy da się z tego jakoś jeszcze wyplątać? 
Da się. Pierwszy krok to zapoznanie się z z informacjami na stronie www.wyjsczdlugow.pl. Drugi krok to nawiązanie kontaktów z Kancelarią. O kolejnych poinformują już wskazani specjaliści, którzy ułożą indywidualny plan oddłużania. Wszystko odbywa się rzecz jasna zgodnie z prawem, przy sprawnym wykorzystaniu zawiłości właściwych przepisów.
Odpowiedz
(13.04.2016, 16:42)panterka1 napisał(a):  z długami to tak jest, że bardzo łatwo wpaść w taką zgubną spiralę :/
oj tak.... znajoma teraz ma zamiar zgłaszać się do biuro detektywistycznego bia.com.pl bo jeden z jej klientów wpadł i taką spiralę, ale nawet nie ma z nim kontaktu, a ona ma coraz większe przez to problemy. Trzeba bardzo uważać.
Odpowiedz
A co ma wspólnego spirala długów z biurem detektywistycznym? Tak z ciekawości pytam.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika bask
WątkiDataOdpowiedzi
zakładanie firmy- pomoc09.03.2015, 11:158
allegro ułatwienia10.02.2015, 10:459
reklama warsztatu10.02.2015, 08:4811
produkcja brykietu na opał26.01.2015, 13:146
księgowa czy biuro rachunkowe17.12.2014, 13:540

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom