Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czytanie wiadomości
Zgodnie z raportem Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego z 2017 r. 95% dorosłych Amerykanów regularnie śledzi wiadomości, nawet jeśli ponad połowa z nich twierdzi, że powodują one stres, a ponad dwie trzecie uważa, że media rozdmuchują fakty. Naukowcy zwracają uwagę na potrzebę selekcjonowania wiadomości i świadomy wybór mediów. Co jaki czas czytacie wiadomości?
Odpowiedz

To bardzo ciekawe badania! Muszę się z nimi zapoznać. Jeśli chodzi o mnie, to zgadzam się, że wiadomości mogą wywoływać stres, dlatego ważnym jest, aby umiejętnie selekcjonować treści i portale, które sprawdzamy. Ja wiadomości ze świata nie oglądam codziennie. Raczej tak raz, dwa razy w tygodniu. Za to codziennie staram się sprawdzać, co się dzieje u mnie w mieście, przez co czytam lokalny portal informacyjny, który nazywa się Wiadomości Bydgoszcz - https://bydgoszcz-wiadomosci.pl/. Jestem z Bydgoszczy, stąd akurat ten portal. Myślę, że wiadomości na nim są dobrze wyselekcjonowane. A wy jakie portale informacyjne z wiadomościami czytujecie? A może wolicie oglądać wiadomości w telewizji?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 iAndrew & Melroy van den Berg.