Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy są jakieś standardy bezpieczeństwa?
#1
Czy banki maja jakieś standardy bezpieczeństwa? czy są one za to oceniane? Bo w sumie to nie było by głupie, a nigdy nie wiedziałem żeby jakiś bank chwalił sie w reklamie że ma najwyższy standard.
Odpowiedz

#2
No nie wyobrażam sobie żeby nie było, z całą pewnością systemy informatyczne muszą być jakoś zabezpieczone. Skarbiec też by wypadało. Zasady co do transportu, z cała pewnością też są (kiedyś w Galileo było coś takiego).
Odpowiedz

#3
Ale są jakieś certyfikaty? albo przepisy które to okreslaja?
Odpowiedz

#4
Ja myślę że certyfikatem, są opinie klientów, wzmianki w prasie, i generalnie wtopy jakie bank zaliczył na tej płaszczyźnie.
Odpowiedz

#5
Nie znalazłem na stronach banków żadnej informacji o czymś takim, wiec chyba nie ma. Banki starają się same zadbać o kasę żeby jej nie stracić i tyle.
Odpowiedz

#6
duzo łatwiej znaleźć coś o zabezpieczeniu internetowych serwisów bankowychSmile

http://digisight.wordpress.com/2006/11/2...orownanie/
Odpowiedz

#7
Czytałem artykuły o tym i jestem zadowolony z zabezpieczeń wykorzystywanych w Polskiej bankowości Smile
Odpowiedz

#8
Ja również muszę przyznać iż w tym wypadku nie mam żadnych, jakichkolwiek zastrzeżeń Smile Bankowość w Polsce stoi na dobrym poziomie i wpadki są minimalne.
Odpowiedz

#9
Ja też nie narzekam na polskie banki. Konkurencja jest zbyt duża, żeby bank mógł pozwolić sobie na zaniedbania. Jednak wpadka to może być przecież koniec. Program do pitów 2012 musi być bezpieczny, a co dopiero system w banku. Nie miałam żadnych złych przygód i ufam swojemu bankowi.
Odpowiedz

#10
Troszkę śmieszne by było gdyby bank nie miał zabezpieczeń Smile są kody, piny, tokeny, konsultanci i jakiś haker amator nie włamie się na to. Są też systemy monitorujące to wszystko.
Odpowiedz

#11
Przede wszystkim gdy decydujemy się w końcu na prowadzenie własnej działalności to ja również jestem zdania, że niezwykle ważną sprawą jest aby wiedzieć jaka efektywność przedsiębiorstwa dla nas będzie dobrą opcją. Uważam, że warto jest zapoznać się z wpisem https://klaster-group.pl/efektywnosc-prz...-na-rynku/ gdzie takie kwestie zostały bardzo dokładnie przedstawione.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 iAndrew & Melroy van den Berg.