• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć ;)
Cześć : )

Jestem Adam, w sieci posługuję się nickiem "mysc". Niestety nie jestem jedynym "mysciem" w Polsce, ale jeśli chodzi o tematykę zarabiania - nie mam konkurencji : )

W internecie zarabiam od lipca 2014 roku. Zacząłem od skracania linków, a następnie dodałem do niego subskrypcje SMS, reklamowanie gier i zarobek na innych szeroko pojętych ofertach CPA. Przez pewien okres czasu miałem naweł własny serwis CPM - niestety upadł (http://upcpm.pl - być może kojarzycie ?:>). Przez rok (uśredniając czas prowadzenia obu grup) prowadziłem dwie grupy mentorskie (skracania oraz sub-sms), które łącznie skupiały ponad 1000 osób - co dało mi "bazę" do założenia bloga [Obrazek: smile.gif]

Obecnie coraz więcej czasu spędzam nad prowadzeniem bloga : http://getpaid20.pl i myślę, że to jest właśnie coś, co chciałbym robić [Obrazek: smile.gif] 

Ogółem, pomimo tego, że zarabiam od 2014 roku - to jednak cały ten czas spędziłem na innym, konkurencyjnym, forum z którym jakby nie patrzeć jestem dość związany (linku nie podam, bo nie wiem jak tutaj wygląda polityka "kradzieży ruchu" - ale i tak każdy to forum zna). Właściwie nawet nie wiem jaka atmosfera panuje gdzie indziej i uznałem, że czas to zmienić. Tak o to jestem tutaj i piszę ten post [Obrazek: smile.gif] Swoją drogą o Waszym forum dowiedziałem się ze swojego bloga - ktoś o nicku "MIKE" chyba ostro Was reklamuje. Dostałem komentarz z linkiem, wszedłem w link i stwierdziłem, że pomimo "spamowego komentarza"  nie usunę go, bo forum wydaje się być bardzo przyzwoite :Smile Dla zainteresowanych komentarz z linkiem dostałem pod tym wpisem Smile

Mam nadzięję, że "nie zajdę nikomu za skórę" : )

Pozdrawiam serdecznie
mysc
Zapraszam serdecznie na mój blog Get Paid 2.0 :)
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika mysc
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom