• Biznes Forum

    Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czasy Palikota ?
#1
Czy w przypływie nowych czasów, Janusz Palikot moze zyskać na obrocie spraw tak dużo, dzięki swojemu zaangazowaniu, iż za parę lat to jego nazwisko stanie się Polską potęgą ? Obserwując obrót spraw, to jak Palikot podchodzi do ludzi, ma on coraz bardziej realne szanse do zrobienia rewolucji.
Odpowiedz
#2
Może i ma szanse zrobić rewolucje , ale w dalszym ciągu większej rzeszy ludzi jest osobą zbyt kontrowersyjną ,a w szczególności negatywnym podejściem do kościoła i to w szczególności skreśla z listy moim zdaniem .
Odpowiedz
#3
Szanse ma i to dużo, głównie wśród młodzieży.

Mi podoba się jego nastawienie na kościół, zgraję złodziei i nikogo więcej.


Odpowiedz
#4
Mnie jak na razie bardzo podoba się jego nowa fryzura, bardzo trafnie oddająca zmianę frontu. Zauważalna jest także drobna zmiana oprawek okularów, co może być mrugnięciem oka w stronę jeszcze niewykorzystanego elektoratu. To wszystko połączone ze znanym już, nieco eklektycznym, stylem ubierania się jest świadomym sygnałem, mówiącym wprost, że w programie jego partii każdy zawsze znajdzie coś dla siebie. Sądzę, że w dzisiejszej polityce Palikot jest jak taki program pit pro 2011 Opinie o nim mogą być różne, ale nie zależnie od tego, czym się zajmujemy, każdy z nas jest w stanie się nim rozliczyć.
Odpowiedz
#5
Mineło trochę czasu odkąd wydawało nam się, że Palikot rzeczywiście miał dobre intencje. Dzisiaj widzimy, że był to zamysł, by zabrać nieco głosów młodych palących marihuane i stroniących od kościoła. Swoją politykę zaczął nie od problemów gospodarczych a od zastępczych debat o zdjęciu krzyża z sejmu.
Odpowiedz
#6
Z tym krzyżem to rzeczywiście przegięcie i nie mówię tego jako katolik. Co to komu przeszkadza? Czy to naprawdę takie ważne dla naszej gospodarki? Palikot robi wszystko pod publikę.
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika Marcin
WątkiDataOdpowiedzi
Autosurf09.02.2012, 11:434
Firma przez internet09.02.2012, 11:3631
Stadion narodowy ?09.02.2012, 11:218
Zakładanie firmy przez internet05.11.2011, 12:0311Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom