• Biznes Forum

Forum finansowe, forum biznesu poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blog o inwestowaniu w internecie (iwi.pl) - sprawdzam różne metody inwestycyjne
[Obrazek: logo-iwipl.svg]
Witaj! Chciałbym Cię zaprosić na mojego prywatnego bloga o inwestowaniu, którego prowadzę nieprzerwanie od Września 2012. 

Blog jest prowadzony w formie dziennika inwestora, gdzie testuję wiele metod na inwestowanie pieniędzy przez internet. Do tego celu używam prawdziwych pieniędzy. 

Szczególną wagę przywiązuję aby blog był zarówno przejrzysty jak i bogaty w wartościowe treści. Nie znajdziesz tutaj wpisów, które są dodane tylko po to, aby zapełnić bloga byle jaką treścią. Staram się pisać konkretnie i na temat. A jak mi to wychodzi? Wejdź i sprawdź sam.

Prywatnie blog służy mi przede wszystkim jako dziennik inwestycyjny, gdzie na bieżąco mam wypisane statystyki zysków/strat w danym projekcie. Spełnia on również drugą ważną rolę a mianowicie skupia osoby, które są tak jak ja zainteresowane inwestowaniem w sieci.

Zachęcam do brania czynnego udziału w życiu bloga, komentowania oraz przedstawiania swoich własnych programów w których jesteście i polecacie dołączyć innym.

Adres bloga: 
lub łatwym do zapamiętania skrótem
iwi.pl

Pozdrawiam!
Łukasz
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Pan Inwestor
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom