• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blog "Get Paid 2.0"

Nowoczesne podejście do zarabiania w internecie!

[Obrazek: gotowe-logo.png]

Jestem mysc : ) Zarabiam online od lipca 2014 roku. Cały czas próbuję nowych form oraz testuję serwisy zarobkowe w internecie. Staram się jak najbardziej rozwijać w tej dziedzienie – czego efektem jest m.in. ten blog. Śmiało mogę powiedzieć, że praca w programach partnerskich, nie jest już tylko moim hobby. Więcej o sobie napisałem w dziale "przedstaw się" Smile

Nie chcąc uzależniać swojego jestestwa od niezależnych ode mnie serwisów (for), zdecydowałem się założyć własnego bloga dotyczącego zarabiania w internecie. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się czy zarabianie przez internet jest możliwe lub czy serwisy zarobkowe (programy partnerskie) na prawdę wypłacają pieniądze – ten blog jest właśnie dla Ciebie. Zrobię co w mojej mocy by sukcesywnie wprowadzać Cię w prawdziwy świat, coraz to wyższych, internetowych zarobków.

Misją „Get Paid 2.0” jest udostępnianie rzetelnej i praktycznej wiedzy oraz obiektywnych, bezstronnych opini z zakresu zarabiania w internecie.

LINK : GET PAID 2.0

Jako, że blog już trochę istnieje - a reklamuję go tutaj dopiero teraz - podam kilka ciekawszych wpisów na początek. Później w odpowiedziach będę informował o nowych [Obrazek: smile.gif]

Vademecum :
Podstawy zarabiania w internecie, czyli vademecum "earnera" (to jest wpis od którego proponuję zacząć zarabianie w internecie!)

Pieniądze i banki :
Skąd biorą się pieniądze i jak trafiają do obrotu?
Na czym zarabiają banki?

Programy Rev-share, piramidy finansowe, MLM :
Multi Level Marketing (MLM) vs Piramida finansowa
Schemat ponziego jako rodzaj piramidy finansowej
Mxrevshare jako przykład piramidy finansowej
Konsekwencje prawne wynikające z organizowania i namawiania do udziału w piramidach finansowych

Wpisy pomocne przy zarabianiu online :
System poleconych. Czyli kiedy warto promować firmę ?
"Real content" w sub/premium SMS, czyli jak zarabiać uczciwie ?
O tym jak planuję i organizuję swoją pracę w internecie

SPIS TREŚCI

Oczywiście będę wdzięczny za opinie, komentarze, wytknięcia błędów i wszelką krytykę [Obrazek: smile.gif] (ale jeśli chodzi o krytykę odnośnie mojego podejścia do "revsharów" - bardzo proszę o nie przenoszenia dyskusji z komenatrzy pod wpisem do tego tematu!)

Zapraszam serdecznie !
mysc
Zapraszam serdecznie na mój blog Get Paid 2.0 :)
Odpowiedz

Cześć Smile Bardzo ciekawy blog, życzę coraz większych zarobków, w wolnym czasie przestudiuje zawartość bloga, ale trochę tego jest.
Odpowiedz
Jeśli masz tak duże doświadczenie w zarabianiu przez internet, to może napisz co się najbardziej opłaca, czyli na czym najwięcej można zarobić w internecie? Jeśli możesz Smile
Odpowiedz
(13.10.2016, 09:38)Moderator napisał(a):  Cześć Smile Bardzo ciekawy blog, życzę coraz większych zarobków, w wolnym czasie przestudiuje zawartość bloga, ale trochę tego jest.

Dziękuję bardzo Smile Mam nadzieję, że po lekturze zawartości pierwsze wrażenie się utrzyma Smile

(13.10.2016, 10:26)Zema napisał(a):  Jeśli masz tak duże doświadczenie w zarabianiu przez internet, to może napisz co się najbardziej opłaca, czyli na czym najwięcej można zarobić w internecie? Jeśli możesz : )

Zema, nie uważam żebym miał "tak duże" doświadczenie - na pewno jest BARDZO dużo osób z szerszą wiedzą i zdecydowanie większymi zarobkami - ale staram się jak moge by rozwijaś się właśnie w tej "branży". Czuję, że to lubię i jestem we właściwym miejscu : )

To nie jest tak, że poświęcając daną ilość czasu programowi X, zarobisz więcej niż w programie Y. Najważniejszy jest dobór programu partnerskiego do grupy odbiorców reklamy. Polecam wyjść od miejsca reklamowania, zaanalizować potrzeby osób które zobaczą Twoją reklamę i dopiero na tej podstawie dobrać odpowiednią ofertę CPA. Większość poczatkujących robi odwrotnie - najpierw rejestrują się w PP (program partnerski), a później zastanawiają się gdzie mogą go reklamować. Tak oczywiście też można - ale jest już trudniej : )

Jeżeli ustalisz potrzebę swoich odbiorców - to wiadomo, że więcej zarobisz oferując im własne materiały. Tutaj mogę podać abstrakcyjny przykład, np. potrzebą Twoich odbiorców jest umiejętność latania. Możesz im zaoferować poradnik z PP Złotych Myśli i zarabiać jedynie prowizję od sprzedaży - lub własny poradnik dot. latania i zgarniać 100% wartości : ) Do przedaży własnych materiałów, trzeba jednak budować swoją markę - w przeciwnym razie nikt ich nie kupi : ) To się tyczy głównie poradników - bo jeśli chodzi np. o oferty telefonii komórkowych, jazd próbnych, banków, gier przeglądarkowych, czy konkursów SMS (chociaż te też możesz organizować sam!) - będzie już trudniej Smile

Na początek polecam przeczytać : Vademecum i Dobór odpowiedniego programu partnerskiego (dokładnie w tej kolejności :>) Smile

Pozdrawiam!
Odpowiedz
Dzisiaj przedstawiam moje zdanie w sprawie niedawnej decyzji Leadmore o rezygnacji z programu "pobieranie" i "filmy". Być może wyszedłem w "gdybaniu" za daleko, a ich prawdziwe pobudki były inne, ale w skrócie : myślę, że to decyzja która przyczyni się do poszerzenia zasiegu działania tego serwisu. Dziwne? Niemożliwe? Niby w jaki sposób?

Zapraszam : http://getpaid20.pl/artykul/poszerzanie-...-leadmore/

Pozdrawiam!
Odpowiedz
Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał o tym sposobie - bądź pomimo "słuchów" nie wykonał oferty, to pragnę poinformować że warto Smile Przekonałem się na własnej skórze, że portal cashbacklove naprawdę wypłaca - czyli za 3 minuty pracy, dostaniemy po około tygodniu, 21 złotych Smile Zapraszam do dokładnego poradnika KROK PO KROKU i oczywiście do moich przemyśleń na ten temat :

http://getpaid20.pl/artykul/zyskaj-21zl-...-po-kroku/

.
Odpowiedz
Co tu dużo mówić - siódma część przemyśleń blogowych Smile Jeśli sam tytuł Cię nie przekonał do przeczytania, być może zrobi to fakt, że, zgodnie z zapowiedzią, zdradzam ile osób zarejestrowało się pode mną po ostatnim wpisie dot. cashbacklove Smile Zapraszam!Smile

Link do wpisu : http://getpaid20.pl/przemyslenia-blogowe...e-czesc-7/

.
Odpowiedz
Zapraszam do zapoznania się z nowym wpisem - "Technika sieci stron sprzedażywych ("mini-stron"). Dokładnie opisałem w jaki sposób, przy najniższych kosztach (naprawdę niskich :>), zbudować sieć wzajemnie reklamujących się stron, których jedynym zadaniem jest reklama programów partnerskich Smile Mam nadzieję, że treść okaże się przydatna.

LINK : http://getpaid20.pl/praktycznie-o-zarabi...ini-stron/

.
Odpowiedz
Właśnie złamałem jedną z podstawowych zasad i dodałem post na facebooku o pierwszej w nocy, pewnie nikt go nie zobaczy Sad Powiem więcej - edytowałem ten post, więc zasięg jeszcze bardziej zmaleje.

Zapraszam do tekstu na temat 10 popularnych marketingowych mitów dotyczących zasięgu na facebooku. Każdy z omawianych mitów skomentowałem opierając się tylko o własne, ponad 2-letnie, doświadczenie w zarabianiu dzięki fanpage'om Smile

LINK : 10 marketingowym mitów na temat Facebook’a

.
Odpowiedz
Cześć! Dzisiaj dwa "odgrzewane kotlety" Smile

1. Jednym z pierwszych artykułów na blogu była sprzedaż na allegro, opisałem wówczas promocję "pakiet 25 darmowych wystawień" - i mam nadzieję, że z tego skorzystaliście Smile Allegro to najłatwiejsza droga do pierwszych pieniędzy przez internet, oczywiście jeśli mamy co wystawić Smile

Od listopada tego roku zaczęła się druga edycja - tym razem mamy aż 50 darmowych aukcji, więc polecam z tego skorzystać Smile Szczegóły promocji i porady odnośnie handlu na tym portalu opisałem tutaj : (edytowałem poprzedni wpis)

Promocja na Allegro jako prosta metoda na zdobycie pierwszych pieniędzy w internecie

2. Drugim odgrzewanym kotletem jest MXREVSHARE, który zmienił nazwę na MX WORLD. W artykule odnośnie tego serwisu dodałem nowy wstęp, nie ruszałem wersji "bazowej" - niech zostanie jako "archiwalna" Smile

Trochę szkoda, że jak już doszedłem na pierwszą stronę wyników google pod "mxrevshare" - muszę zaczynać wszystko od poczatku pod "mx world", ale cóż : ) Jeśli chcesz mi jakoś pomóc i gdzie-niegdzie podlinkować wpis, będę bardzo wdzięczny : )

MX.World (MXRevshare) jako przykład piramidy finansowej

Pozdrawiam!
Odpowiedz
Tworzysz i używasz własne LP/mini-strony? Prowadzisz bloga? Wiesz ile pieniędzy tracisz nie budując własnych list mailingowych? Wiesz dlaczego lista jest dużo efektywniejsza od fanpage'a?
W artykule opisuję dlaczego warto i jak taką listę budować. Budowanie list można połączyć z techniką "mini-stron" i zdecydowanie zwiększyć swoje zyski Smile Zapraszam do tekstu Smile

Link : E-mail marketing – budowanie list mailingowych

.
Odpowiedz
Czytałeś/aś "Sekret" albo inne książki dotyczące "siły myśli" ?Smile W tym wpisie przedstawiam dlaczego dla mnie tego typu książki nie mają sensu i co jest "kluczowym czynnikiem sukcesu" jeśli chodzi o osiąganie postawionych sobie celów. Przeczytaj ten wpis nawet jeśli nienawidzisz "coachingowej gadki" -> bo właściwie, oprócz tonu (momentami ;p) nie ma z takimi gadkami nic wspólnego Smile

Link : Osiąganie celów to efekt uboczny dobrych nawyków

.
Odpowiedz
Cześć! Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj publikuję wpis dotyczący nawyków, które moim zdaniem, są niezmiernie przydatne w zarabianiu przez internet. Oprócz listy 9 nawyków nad którymi warto pracować, opisałem również czynności pozorne - czyli takie, które tylko z pozoru "pchają" nas do przodu Smile Zapraszam do wpisu Smile

Link : 9 nawyków przydatnych w zarabianiu przez internet

.
Odpowiedz
Dzisiaj zapraszam do zapoznania się z "wprowadzeniem do opcji binarnych" Smile To pierwszy na blogu wpis gościnny, dokładniej "gościem" jest administrator binary24.pl Smile Więcej o tym czym są wpisy gościnne i jak będą wyglądały w przyszłości, napisałem we wstępie linkowanego artykułu Smile Zapraszam!

LINK : Wprowadzenie do opcji binarnych

.
Odpowiedz
Cześć! Dzisiaj wróciłem do MX WORLD i skomentowałem ostatnie posunięcia administracji tego programu. Zapoznajcie się z moim zdaniem i sami oceńcie na co wskazują Smile Zapraszam do części drugiej najchętniej komentowanego wpisu na blogu Smile

Link : MX.World (MXRevshare) jako przykład piramidy finansowej – część 2

.
Odpowiedz
Ósma części przemyśleń blogowych - podsumowanie zmian, nowości, dalsze plany rozwojowe bloga i przemyślenia na temat samego blogowania. Zapraszam Smile

Link : Przemyślenia blogowe – część 8

.
Odpowiedz
Czesć! W związku z ostatnimi zmianami na blogu - dzisiaj przedstawiam "benchmarking". Jest to proste narzędzie z którego może korzystać każdy "earner", np. marketer, bloger, właściciel e-sklepu, administrator (i użytkownik) programu partnerskiego. Używanie tej metody ułatwia ciągły rozwój i optymalizację prowadzonych projektów Smile Jeśli nie macie pomysłów na dalszy rozwój Waszych projektów - zachęcam do zapoznania się z tym wpisem Smile

Link : Benchmarking w e-biznesie

.
Odpowiedz
Naprawdę dostajesz jakieś pieniądze?” , „Niby za co mieliby Ci zapłacić?”, „Czy to nie jest jakieś oszustwo?”, "Słyszałem o tym, na tym się dużo nie zarabia...", itd.

Na pewno każdy z Was spotkał się już z niejednym mitem na temat zarabiania przez Internet. W tym wpisie przedstawiam i omawiam 8 znanych mi mitów Smile Możliwe, że lista będzie rozszerzana - to zależy od Waszych komentarzy :>

Link : Popularne mity na temat zarabiania przez internet – dlaczego nie są faktami?

.
Odpowiedz
Cześć!
Natchnieniem do dzisiejszego wpisu są liczne negatywne opinie na temat przysłowiowego „osiągania sukcesu poprzez sprzedaż książek o osiaganiu sukcesu”. Osoby, które zarabiają w taki sposób używają dokładnie tych samych narzędzi i metod, które stosują też osoby promujące oferty CPA w programach partnerskich. Dlaczego sprzedaż własnych produktów jest odbierana jako coś innego od pośrednictwa w sprzedaży, skoro sukces obu kampani zależy od tych samych czynników?

Link : Zarabianie w programach partnerskich, a sprzedaż własnych produktów

.
Odpowiedz
Jeśli czytaliście "Fastlane milionera" wiecie o co chodzi, jeśli nie - to się dopiero dowiecie Smile Dzisiaj omawiam 5 zasad fastlane i porównuję do nich prowadzenie bloga finansowego. Nawet jeśli już tą książkę czytaliście - warto sobie przypomnieć co to za zasady i jak je wykorzystywać Smile

Link do wpisu : Blog finansowy jako biznes typu fastlane

.
Odpowiedz
Ile projektów na raz prowadzisz? Który projekt jest tym głównym? Któremu się poświęcasz? Jesteś monogamistą, czy poligamistą biznesowym? W tym tekście, na własnym przykładzie, przedstawiam swoją opinię na temat rozdzielania uwagi na kilka przedsięwzięć jednocześnie.

Link : Monogamiczny przedsiębiorca działa efektywniej

.
Odpowiedz
Słyszałeś kiedyś ciekawostki o osobach/firmach/produktach i powtarzałeś je dalej swoim znajomym, bez weryfikacji czy są prawdziwe? Wiesz, że plotki i legendy miejskie to najstarsze formy marketingu wirusowego (viral marketing)? Plotki to narzędzia marketingowe służące do budowania świadomości marki i świadomości istnienia danego produktu lub osoby (np. polityka). W tym wpisie omawiam efekt viralowy online (social media) i offline Smile Zapraszam!

Link : Marketing wirusowy (viral marketing) online i offline

Jeśli macie propozycje na nowe tematy wpisów, chętnie je usłyszę. Może coś konkretnego Was ciekawi?Smile

.
Odpowiedz
Co wiesz o Janie Kulczyku? Ile z tych informacji jest faktami, a ile plotkami? Lepiej znasz historię majątku Kulczyka, czy Donalda Trumpa? Właśnie skończyłem czytać książkę „Jan Kulczyk – Biografia niezwykła”, zachęcam do przeczytania recenzji i moich przemyśleń na temat postrzegania "bogactwa" w Polsce Smile

Link : Recenzja książki „Jan Kulczyk – biografia niezwykła”

.
Odpowiedz
Jak system danego programu partnerskiego identyfikuje kto dokładnie pozyskał nowego klienta? Co to jest "cookie stuffing" (podrzucanie plików cookies) i jakie niesie ze sobą ryzyko?

LINK : Identyfikacja partnerów, pliki cookies i nadużycia z tym związane (cookie stuffing)

Mam prośbę, czy możecie wskazać inne blogi/strony o podobnej tematyce które również czytacie ?Smile

.
Odpowiedz
Hmm... straszna cisza panuje w tym temacie, aż mi głupio dodawać nowe posty ;P

Zajmujesz się pozycjonowaniem landing page'y? Sprawdź jak możesz zmodyfikować swoje działania by rozszerzyć grupę docelową i uniezależnić się od dodatkowych reklam Smile Pozycjonowanie to dopiero ostatni etap promocji, pamiętasz jeszcze o pierwszym ?Smile

LINK : Landing Page, „mini-strona” i ich połączenie – czyli jak uniezależnić się od dodatkowych reklam

.
Odpowiedz
Po artykułach o MX.WORLD co jakiś czas dostaję w e-mailach wiadomości z pytaniem m.in. o FutureNet i FutureAdPro. W związku z tym… zdecydowałem się opisać tego „konkurenta facebooka” na blogu i przypomnieć wszystkim czytelnikom, że cudowne systemy nie istnieją :> Zapraszam!

Link : FutureNet (FutureAdPro) jako przykład piramidy finansowej

.
Odpowiedz
Coca-cola – napój, odrdzewiacz, środek do usuwania gum z włosów czy środek do usuwania plam z ubrań?

Dzisiaj zapraszam do tekstu na temat poszerzania grupy docelowej poprzez dostosowywanie reklam do innych - niż ta oczywista - potrzeb ludzkich Smile

Link : Rozszerzanie grupy docelowej, czyli dostosowywanie reklam produktu do potrzeb nowych odbiorców

.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika mysc
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom