Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biznes dochód pasywny
Co według was powinno być dobrym pomysłem biznesem lub inwestycją która dawała by mi dochód pasywny po kilku latach, jak myślicie jakie branże są warte zachodu i są w miarę bezpieczne.
Odpowiedz

osobiście myślę że tak naprawdę to jednym z nich jest MLM albo inwestycje w nieruchomości, ale naprawdę jest to długa droga jeśli chodzi o zyski. Pierwsze kroki powinno się stawiać w tradycyjnym biznesie lub internetowym ale w jakimś gdzie nabieramy doświadczenia, inaczej o biznesie pasywnym można pomarzyć, wszystko wymaga pracy i zaparcia or wytrwałości.
Odpowiedz

Zainteresuj się platformą Pay Trade. Można się wiele dowiedzieć o tego typu zarabianiu na Golden Day One. Jest to kilkugodzinny Business Lunch, gdzie potencjalni Klubowicze zapoznają się z Klubem.
Odpowiedz

Nie wiem czy nieruchomości są dobrym pomysłem. Coraz więcej ludzi wyjeżdża za granicę a sam przyrost naturalny drastycznie spada. Podatki są bardzo wysokie, na wszystko i posiadanie dzieci w dzisiejszych czasach to na prawdę luksus.
Odpowiedz

Dla cierpliwych dobrym pomysłem na dochód pasywny będę nieruchomości pod wynajem, szczególnie w miastach z dużą ilością uczelni jak również firm zagranicznych student i pracownik w delegacji to najlepszy najemca Smile Kris wspomniał o MLM owszem zgadzam się, ale osoby z małą determinacją do działania jak również przebojowością i charyzmą do nakręcania człowieka na dany produkt może się błyskawicznie zniechęcić.
Odpowiedz

Polecałabym coś z IT. Jeżeli masz kasę na inwestycję, załóż firmę IT i zatrudnij programistów ;]
Odpowiedz

Trzeba mieć na to sporo środków. Programiści swoje kosztują. Chyba, że zatrudnisz tanich, ale ich robota również będzie tania ;]
Odpowiedz

No dobrzy programiści troszkę kosztują, aczkolwiek warto inwestować.
Odpowiedz

Moim zdaniem przede wszystkim warto zainwestować w nieruchomości.. może nie jakieś duże, ale jednak zawsze ten zwrot będzie a na pewno na przestrzeni kilkunastu następnych lat. Oprócz tego pomyślałabym o platformach, stronach internetowych.. ale tu już trzeba włożyć trochę pracy na początek, żeby to później dobrze się kręciło.
Jest jeszcze takie coś - może komuś pomoże: Jak przyciągnąć pieniądze
Odpowiedz

[quote pid='10313' dateline='1502226655']
Brzmi ciekawie. Myślę, że to dobry pomysł na biznes.
[/quote]
Odpowiedz

Bardzo dobrze wiedzieć, cały czas się zastanawiam co wybrać.
Odpowiedz

Ten wątek jest bardzo ciekawy. Na pewno każdy może z tego wątku bardzo dużo się dowiedzieć.

W dzisiejszych czasach tylko metale szlachetne.
Odpowiedz