• Biznes Forum

    Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezpłatne seminarium SUBWAY 5 września w Poznaniu
#1
Sieć SUBWAY? zaprasza osoby zainteresowane franczyzą na bezpłatne seminarium informacyjne, które odbędzie się 5 września (piątek) o 10:00 w Poznaniu.

Na spotkaniu omawiane będą następujące tematy:
- idea SUBWAY?,
- historia marki,
- światowy rozwój marki,
- rozwój marki w Polsce,
- koncept biznesowy sieci SUBWAY?,
- średnie koszty inwestycji w otwarcie własnej restauracji SUBWAY?,
- droga do otwarcia własnej restauracji tej sieci,
- kroki po otwarciu restauracji.


Wiedza i materiały zdobyte podczas spotkania pozwolą w pełni samodzielnie sporządzić biznesplan i realnie ocenić swoje możliwości jako potencjalnego franczyzobiorcy tej sieci.
Seminarium poprowadzi regionalny agent ds. rozwoju marki SUBWAY? w Polsce, odpowiedzialny za rozwój sieci w tym regionie. Kolejne spotkania są zaplanowane na 3 października, 7 listopada i 5 grudnia.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnym seminarium zapraszamy do kontaktu pod adres email patelka_p@subway.com. Po zapisaniu się na seminarium, uczestnicy otrzymają wiadomość na temat miejsca, w którym się ono odbędzie.

Sieć SUBWAY to największa i najszybciej rozwijająca się sieć franczyzowa na świecie z restauracjami szybkiej obsługi. Więcej informacji na stronie http://www.subway-poznan.pl
Odpowiedz
#2
W związku z udziałem p. Patelki w wydarzeniu jakim jest II Polish Businesswoman Congress 2014, które odbędzie się właśnie 3 października, najbliższe seminarium zostało przeniesione na 10 października ? również piątek.

Wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się czym jest biznes na licencji franczyzowej oraz co należy uczynić, by stać się właścicielem restauracji SUBWAY? zapraszamy do zapisów na bezpłatne seminarium informacyjne pod adresem patelka_p@subway.com .

Kolejne spotkania zaplanowane są na 7 listopada i 5 grudnia.
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika subway_polska
WątkiDataOdpowiedziUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom