• Biznes Forum

Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aranżacja biura
Proszę o propozycję aranżacji biura firmy, która zajmuje się produkcją zabawek dla dzieci.
Nie chodzi o kompletne fotki, tylko bardziej o propozycji odpowiednich zestawień kolorystycznych.
To, że ma być jasno, jest oczywiste ;-)
Odpowiedz
Akurat tutaj nie ma się nad czym specjalnie zastanawiać. Jasne kolory, a na ścianach naklejki, ewentualnie dodatkowo jakiś fragment fototapety. To musi wyglądać żywo, estetycznie, atrakcyjnie.
Odpowiedz
Biuro należy urządzić tak, aby było komfortowe, funkcjonalne i przestronne. Najlepiej postawić na minimalizm i styl nowoczesny. Dobrym pomysłem do takiego biura będą takie biurka szklane https://www.edinos.pl/biurka-szklane - są świetnie wykonane, ale najważniejsze, że dodają wnętrzu odrobinę elegancji i nowoczesności.
Odpowiedz
I jak wyszło? Można prosić o jakieś zdjęcia? Jestem ciekawa.
Odpowiedz
Jak najbardziej sama aranżacja biura jest moim zdaniem niezwykle ważna, gdyż to właśnie w pracy spędzamy całkiem sporo czasu. Muszę przyznać, że jak ja chciałam zmienić wygląd mojego biura to dzięki firmie http://www.dsgn.pl/ udało im się to zrobić bez najmniejszego problemu.
Odpowiedz
Moi znajomi zatrudnili projektanktę do domu. I w sumie jestem bardzo zaskoczona efektem, bo jest stylowo i funkcjonalnie.
Odpowiedz
Ja bym wybrał albo styl minimalistyczny i klasyczne kolory biel i czerń, względnie z dodatkiem pastelowych zasłon czy roletek, albo kompletne przeciwieństwo i mocno wysycone żywe kolory mebli i ścian. W drugim przypadku np. błękit, żółć, czerwień etc....
Zapraszam osoby zainteresowane projektami wnętrz i dekoracjami okiennymi do odwiedzenia mojej www, gdzie pomagam dobrać kolory i wzory zasłon, karniszy czy mebli.
Odpowiedz
Myślę, że każdy chce, aby w biurze było przytulnie i miło się pracowało. Jeśli chcecie przyozdobić wasze ściany pięknymi obrazami czy grafikami to rama passe partout 30x40 świetnie się sprawdzi. Oprócz tego sklep oferuje inne rozmiary, również indywidualnie zaprojektowane dla klientów, tak aby każdy był zadowolony z efektów.   Dzięki temu obraz zostanie przyozdobiony wysokiej jakości, estetyczną ramką, która ochroni go przed ewentualnym nadmiarem wilgoci, oddzielając pracę od szyby lub plexi. Możecie także dobrać kolor ramki do stylu w jakim macie swoje biuro.
Odpowiedz
Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie internetowy sklep z panelami podłogowymi. Osobiście niejednokrotnie robiłem u nich zakupy, ponieważ mają bardzo dobre ceny, a ostatnio zamówiłem panele jodełka do mojego salonu.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika pelek
WątkiDataOdpowiedzi
Fotowoltaika - dofinansowanie16.02.2021, 11:039
Konferencja Specjalistów Logistyki, 14-15.03.201905.03.2019, 13:580
Azerbejdżan - wycieczka07.01.2019, 13:413
Dostawca internetu Lubin19.12.2018, 12:324
sklep z tapetami26.11.2018, 11:173

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom