• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alternatywne sposoby zarabiania
Hej, Zastanawia się ostatnio nad jakimś alternatywnym sposobem zarabiania. Niestety lokaty nie są obecnie zbyt wysoko oprocentowane. Wiele się słyszy o wszelkiego rodzaju programach partnerskich i innych, gdzie można zyskać bez dużego wysiłku. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że to nie będą jakieś miliony, ale wygenerowanie niewielkiej nadwyżki byłoby fajne. Niezbyt wiem jak się do tego zabrać. Może macie jakieś pomysły?
Odpowiedz

(08.12.2015, 09:32)Gienek321 napisał(a):  Hej, Zastanawia się ostatnio nad jakimś alternatywnym sposobem zarabiania. Niestety lokaty nie są obecnie zbyt wysoko oprocentowane. Wiele się słyszy o wszelkiego rodzaju programach partnerskich i innych, gdzie można zyskać bez dużego wysiłku. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że to nie będą jakieś miliony, ale wygenerowanie niewielkiej nadwyżki byłoby fajne. Niezbyt wiem jak się do tego zabrać. Może macie jakieś pomysły?

Hej, zgadza się na programach partnerskich można dobrze zarabiać nie specjalnie dużo pracując, wystarczy pracować mądrze. Oczywiście nie każdy program partnerski daje możliwość większych zarobków, ale kilka przetestowałem i wybrałem wg mnie najlepszy, zapraszam na PW lub na blog: http://krystiankonieczny.pl
Odpowiedz
(28.12.2015, 23:52)krykon napisał(a):  
(08.12.2015, 09:32)Gienek321 napisał(a):  Hej, Zastanawia się ostatnio nad jakimś alternatywnym sposobem zarabiania. Niestety lokaty nie są obecnie zbyt wysoko oprocentowane. Wiele się słyszy o wszelkiego rodzaju programach partnerskich i innych, gdzie można zyskać bez dużego wysiłku. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że to nie będą jakieś miliony, ale wygenerowanie niewielkiej nadwyżki byłoby fajne. Niezbyt wiem jak się do tego zabrać. Może macie jakieś pomysły?
Jesli szukasz sposobu zarabiania to zobacz Fast50CLub Comperii. Ja sie ostatnio zarejetsrowałam i 50 zł dają na start, a potem mozesz polecać produkty i na tym zarabiać, albo sam z nich korzystać. Dobra opcja.
Odpowiedz
 Podziękowali: Gienek321
(08.01.2016, 12:50)jagodzianka napisał(a):  
Jesli szukasz sposobu zarabiania to zobacz Fast50CLub Comperii. Ja sie ostatnio zarejetsrowałam i 50 zł dają na start, a potem mozesz polecać produkty i na tym zarabiać, albo sam z nich korzystać. Dobra opcja.
Też polecam. Zarejestrowałem się, juz nawet strategie sobie opracowałem, mam nadzieje, ze kilka stówek miesieczenie wpadnie.
Odpowiedz

Myślicie, ze to dobry sposób? Troche sie obawiam tych wszystkich zasad itd..
Odpowiedz
(14.01.2016, 14:56)Jesli chodzi o FAST50Club to bez problemu się połapiesz. Zarejestruj się jak chcesz a potem to uz sobie bedziesz decydowac co dalej. Gienek321 napisał(a):  

Myślicie, ze to dobry sposób? Troche sie obawiam tych wszystkich zasad itd..
Odpowiedz
Zasady w Fast 50 Clubie są proste, nie ma co się obawiać. Zarejestruj sie a dalej już pójdzie. Ja już polecam i pierwsze pieniądze wpadają, tzn. najpierw punkty, ale jak więcej uzbieram to wymienię na kasę.
Odpowiedz
(21.01.2016, 10:05)Elizeusz napisał(a):  Zasady w Fast 50 Clubie są proste, nie ma co się obawiać. Zarejestruj sie a dalej już pójdzie. Ja już polecam i pierwsze pieniądze wpadają, tzn. najpierw punkty, ale jak więcej uzbieram to wymienię na kasę.

Fakt. jak to wszytsko przegladam to ten Fast50Club wydaje się być ok. Kruczkow nie ma, jak nic sie nie robi to sie nie zarabia i tyle.
Odpowiedz
Ja tez jestem zarejestrowany w Fast50Club Od tygodnia, przy niewielkim wysiłku wpadło mi 200 zł, 50 zł dostałem an start, wiec polecam.
Odpowiedz
(27.01.2016, 11:12)Jarunio napisał(a):  Ja tez jestem zarejestrowany w Fast50Club Od tygodnia, przy niewielkim wysiłku wpadło mi 200 zł, 50 zł dostałem an start, wiec polecam.

Ok. ale co konkretnie polecacie? To nie tak łatwo znaleźć zainteresowanych znajomych, którzy beda korzystac z linkow. Zwłaszcza, ze nie kazdy co chwile zmienia konto itd.
Odpowiedz
A to nie jest jakiś wałek z tym Fast50club bo coś mało opinii o tym programie.
Odpowiedz
A czemu walek? Raczej jak na razie po prostu jest nowosc na rynku i musi sie rozkręcić. Nic nie tracisz,a ztego co widziałem na innych forach to ludzie juz pierwsze wypłaty dostali. warto spróbować. Zarejestrujesz sie i już masz pierwsze punty, które mozesz wymieniac. Ja się zastanawiam tylko, któree produkty anj;epiej polecać...

(30.01.2016, 15:41)Zema napisał(a):  A to nie jest jakiś wałek z tym Fast50club bo coś mało opinii o tym programie.
Odpowiedz
Z tego co się orientuje to jest to dodatkowy program comperii więc na pewno są wypłacalni. Zarejestrowałem się tam, panel nawet fajnie wygląda, przydało by się tylko więcej produktów do promowania, stawki też nie są jakieś duże jeśli chodzi o te punkty, są inne programy partnerskie które dają większe profity np za polecenie konta bankowego. Ale ogólnie pomysł nie jest zły.
Odpowiedz
(01.02.2016, 17:03)arekpyta napisał(a):  Z tego co się orientuje to jest to dodatkowy program comperii więc na pewno są wypłacalni. Zarejestrowałem się tam, panel nawet fajnie wygląda, przydało by się tylko więcej produktów do promowania, stawki też nie są jakieś duże jeśli chodzi o te punkty, są inne programy partnerskie które dają większe profity np za polecenie konta bankowego. Ale ogólnie pomysł nie jest zły.

A to racja, ze przydałoby się wiecej prdouktów, ale chyba sie dopiero rozkręcają, to nowy program. Te co sa teraz nie sa jakieś fatalne, ale niewielki wybór.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Gienek321
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom