• Biznes Forum

    Forum finansowe, biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AC do nowego samochodu
#1
Kupiłem nową Mazdę. Chciałbym wykupić AC. Gdzie zrobię to najtaniej i od czego zależy koszt ubezpieczenia?
Odpowiedz
#2
Najtańsze ubezpieczenie AC wyliczą Ci w agencji ubezpieczeniowej jak CUK. Masz tam w jednym miejscu oferty z 20 towarzystw ubezpieczeniowych. Wrzucą Twoje zniżki dane oraz inne parametry do algorytmu i w ciągu kilku chwil wyliczą Ci najbardziej optymalną ofertę.
Odpowiedz
#3
Również proponuję udać się do doradcy ubezpieczeniowego. Taka osoba nie pobierze od Ciebie żadnych pieniędzy (ponieważ utrzymuje się z prowizji udzielanych przez ubezpieczyciela), a będziesz mógł swobodnie zapoznać się z dostępnymi na rynku ofertami.

Odszkodowanie z oc sprawcy
Odpowiedz
#4
Z tego co mi wiadomo dosyć tanio powinno wynieść ubezpieczenie firmy http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komuni...czenie-ac/ Nie można dokładnie określić dlaczego AC jest takie drogie. Czynników które wpływają na jego cenę jest naprawdę wiele. Wszystkie są po to, aby ubezpieczyciel jak najdokładniej określił ryzyko związane z ubezpieczeniem naszego pojazdu i na tej podstawie przedstawił nam najlepszą ofertę. Każdy zrobi to według własnych zasad i będzie starał się nas przekonać ceną, mniej lub bardziej atrakcyjną.
Odpowiedz
#5
Na czym konkretnie polega ubezpieczenie AC?
Odpowiedz
#6
Czy korzystacie z przeróżnych porównywarek w sieci?
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika mariuszkiep
WątkiDataOdpowiedzi
Rekuperacja18.08.2020, 07:171
odgrodzenie parkingu od trawnika30.06.2020, 09:576
Klimatyzacja24.06.2020, 06:432
Przygotowanie pliku do druku24.05.2020, 09:561
Firma i zarządzanie ryzykiem27.12.2019, 13:144Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Zarejstreuj się na biznes forum. Masz dobre pomysły na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom