Biznes forum | Pomysł na biznes

Pełna wersja: Terminal płatniczy bez abonamentu - od dziś jest to możliwe!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witamy!

Czy jako przedsiębiorcy chcielibyście Państwo przyjmować płatności od swoich Klientów kartami płatniczymi i jednocześnie nie chcieliby Państwo płacić co miesiąc abonamentu za terminal płatniczy?

Mamy dla Państwa idealne, najtańsze na rynku rozwiązanie, które umożliwia przyjmowanie kart płatniczych na Państwa smartfonie lub tablecie. Wszystko dzięki bezabonamentowemu czytnikowi Chip&PIN firmy payleven, który łączy się z Państwa urządzeniem poprzez Bluetooth. Działa z systemem iOS oraz Android (w wersji 2.3 i nowszej).

Chcą Państwo uzyskać na ten temat więcej informacji? Zapraszamy na stronę internetową http://www.payleven.pl. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania mailowo pod adresem [email protected]

Od dzisiaj za pomocą Chip&PIN każdy Klient będzie mógł zapłacić kartą i dzięki temu zostawić u Państwa jeszcze więcej pieniędzy!

Do zobaczenia,
zespół payleven
Wydaje mi się, że pierwsze pytanie jest pytanie retorycznym, bo każdy chciałby tak mieć, ale to raczej utopia
Szczerze również nie byłam przekonana od początku do tego rozwiązania, ale wypróbowałam i został. Prosta obsługa, kiedy mniej klientów nie muszę płacić abonamentu. Polecam!
Zastanawia mnie tylko, skąd ta firma czerpie w takim razie zyski...?
Nie martw się, oni już na pewno zadbali, by mieć z tego zysk Wink
Jak szukacie ciekawych innowacji dla Waszej firmy to zerknijcie sobie na: www.twojeinnowacje.pl. Znajdziecie tu wiele porad i fajnych pomysłów. Korzysta z niego wiele przedsiębiorców i trenerów biznesu także na pewno się czegoś przydatnego dowiecie Smile Portal idealny dla osób o niestandardowym myśleniu, poszukujący zmian i innowacji!
Zyski z prowizji bankowej? Otóż to pytanie nasuwa się natychmiast, kiedy czytam, że Ozł za wynajem.