Biznes forum | Pomysły na biznes

Pełna wersja: czy Forex się opłaca ???
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zaczynam zastanawiać się nad inwestowaniem. Oczywiscie największą popularnością cieszy się dziś Forex. Mam jednak obawy czy to się opłaca - czy nie stracę inwestycji?
Poradźcie !!
Również zacząłem interesować się tematyką grania na giełdzie walut.Słyszałem również, że żeby zarabiać a nie tracić jak większość ludzi, trzeba mieć wieloletnie doświadczenie i własnego mentora, który nauczy nas wszystkiego od samego początku podstaw i nie popełniania karygodnych błędów.
Też ostatnio zaczęłam się nad tym zastanawiać. Ale to temat rzeka i zanim przebrnę przez to wszystko to sporo czasu minie. Macie jakieś ciekawe stronki z informacjami na ten temat? Czy warto? Jak zacząć? itd. Byłabym wdzięczna Smile
Z tego co zauważyłem to forum spełnia fajna opcję w wymienianiu się własnym doświadczeniem im nas będzie więcej tym bardziej na tym zyskamy.Mam nadzieje że z czasem również będę doświadczonym i będę miał pokaźne zyski, również mnie ten temat zainspirował.