Biznes forum | Pomysł na biznes

Pełna wersja: Rozlicz się samodzielnie z podatku w 10 minut !!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wydaje Ci się, że ostatnie zeznanie podatkowe złożyłeś ledwie wczoraj a znów trzeba się rozliczyć z dochodów w urzędzie? Odkładasz tą niezbyt przyjemną czynność wciąż na później?
A to wszystko dlatego że nie znasz się na podatkach lub nie znasz odpowiednio dobrze języka, uważasz to za zbyt czasochłonne i skomplikowane?

Rozliczenie podatku z urzędem skarbowym można przecież zrobić sprawnie i bezboleśnie, a przede wszystkim samodzielnie ? czyli bez płacenia wygórowanych prowizji doradcy podatkowemu.

Wystarczy skorzystać z absolutnej nowości na rynku ? aplikacji Multi-Tax, która błyskawicznie przeprowadzi się przez cały proces wypełniania kwestionariusza, aż do wysłania wniosku drogą elektroniczną do brytyjskiego lub holenderskiego urzędu. Po wykonaniu kilku klików przestaniesz negatywnie myśleć o podatkach i pozostanie Ci czekać aż zwrot podatku trafi na Twoje konto.
Aplikacja Multi-Tax to bardzo wygodny sposób na wypełnienie zobowiązań podatkowych, wypełniając formularz za jej pomocą zaoszczędzisz sporo czasu i załatwisz swoje sprawy podatkowe nie wychodząc nawet z domu. Wypełnienie kwestionariusza jest bardzo proste. Automatyczny kreator krok po kroku przeprowadzi Cię przez każdy punkt procesu.

Z aplikacji Multi-Tax może skorzystać każda osoba, która w latach 2010-2011 lub 2011-2012 pracowała w Wielkiej Brytanii jako osoba samozatrudniona (self assessment) lub zarejestrowana w programie CIS w branży budowlanej (self employment).
Do wypełnienia formularza przydatne będą dokumenty od pracodawcy, takie jak P45, P60, invoice'y czy payslipy - na tych dokumentach znajdują się dane dotyczące zarobku i podatku. Równie pomocne mogą być pisma otrzymane z urzędu - na nich widoczne są numery identyfikacyjne, takie jak UTR czy National Insurance Number. Warto przygotować też rachunki za zakupione do pracy narzędzia czy materiały, a także bilety wykorzystane przy dojazdach do pracy oraz rachunki za paliwo.
Mając tego typu dokumenty pod ręką należy zarezerwować sobie 10 minut czasu, wejść na stronę http://www.multi-tax.com/uk i rozpocząć korzystanie z aplikacji.

Z aplikacji Multi-Tax może skorzystać także każda osoba, 2007-2011 pracowała w Holandii i otrzymała od swojego pracodawcy dokumenty z podsumowaniem zarobku oraz odprowadzonymi składkami ubezpieczeniowymi do urzędów holenderskich (Jaaropgaaf).
Mając tego typu dokumenty pod ręką należy zarezerwować sobie 10 minut czasu, wejść na stronę http://www.multi-tax.com/nl i rozpocząć korzystanie z aplikacji.


Pozdrawiam,
----------------------
Marcin
Doradca online Euro-Tax.pl
http://www.euro-tax.pl
Zwrot podatku za pracę za granicą
Witam,


Korzystając z aplikacji http://www.multi-tax.com rozliczenie holenderskiego podatku jest darmowe, a w przypadku Wielkiej Brytanii koszt wysłania wniosku do urzędu wynosi 39 funtów.

Pozdrawiam,

----------------------
Marcin
Doradca online Euro-Tax.pl
http://www.euro-tax.pl
Zwrot podatku za pracę za granicą
Korzystałam z usług firmy TAX Consulting http://zwrotpodatku.pl/anglia-uk.php
Ja moje pity rozliczam zawsze tym programem: rozliczeniepit.pl/pit-37-praca/ i nigdy nie mam żadnych problemów Smile
W dodatku jest darmowy!
W zeszłym roku wnioskowałam o zwrot podatku z zagranicy, przy czym zwróciłam się o pomoc z tym do profesjonalnej firmy. Na szczęście wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo i mogłam cieszyć się dużym zwrotem.