Biznes forum

Pełna wersja: Kredyty inwestycyjny/firmowy - TYLKO TEN
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Najelepszy kredyt dla firm oraz inwestycyjny, ktory nie jest tak naprawde kredytem jest platforma FOS INVEST.

Mozesz zdobywac pieniadze na biznes poprzez inwestorow, a gdy bedziesz zarabial wystarczajaco odkupic od nich Akcje za 80% pierwotnej wartosci. W miedzyczasie oplata dla inwestorow wynosi 5-8% (wybierasz sam- ma wplyw na popularnosc oferty).

Zapraszam
www.fosinvest.net
Czy to nie jest reklama??
Firmom coraz częściej zależy na pozyskaniu kredytów krótkoterminowych dla celów działalności operacyjnej. Duże znaczenie odgrywają także szybkie pożyczki gotówkowe.
Przedsiębiorcy, który posiada konto w danym banku, łatwiej ubiegać się o szybką pożyczkę dla firmy. Najszybciej dostaniemy ją w Multibanku (nawet w 5 minut) oraz w ING Banku Śląskim (pożyczkę można dostać od ręki). Na kolejnych pozycjach plasuje się mBank ? pieniądze w 15 minut oraz Getin Bank z decyzją w ciągu godziny. Z kolei najdłużej poczekamy w takich bankach jak: Toyota Banki i Polbank EFG ? po 4 dni oraz w Idea Banku ? 3 dni.
Są także banki, które niezależnie do tego, czy przedsiębiorca jest jego klientem czy nie, oferują szybkie pożyczki dla firm stosując ten sam czas oczekiwania na pieniądze. Można tu wymienić chociażby Getin Bank, Alior, FM Bank, Kredyt Bank, Toyota Bank oraz Polbank.
W ostatnich miesiącach banki otwierają się na mikro, małe i średnie firmy. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na to, że w ofercie banków pojawią się nowe lub odświeżone produkty skierowane specjalnie do nich. Dotyczy to zarówno długo- i krótkoterminowych kredytów dla firm, jak i kont dla przedsiębiorców.
Na większy wybór źródeł finansowania mogą liczyć także start-upy. Warto tu wspomnieć o ofercie Banku Pekao SA oraz FM Banku, które na podstawie umowy z EFI udzielają kredytów objętych gwarancją funduszu. Są to kredyty dla mikrofirm, rozpoczynających działalność lub prowadzących ją od mniej niż 12 miesięcy.