Biznes forum | Pomysł na biznes

Pełna wersja: Szablony allegro a klienci
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, kilka tygodni temu zacząłem zajmować się handlem elektroniką na allegro no i jak na razie idzie całkiem nieźle. Sprzedaż się kręci, zyski jakieś są, chociaż póki co nie jest tego zbyt wiele, ale na własne wydatki starcza (a i zawsze coś zostaje ). Problem polega jednak na tym, że chciałbym sobie zwiększyć ilość klientów na koncie. Czy macie dla mnie jakieś rady, dotyczące tego jak mógłbym przyciągnąć uwagę ewentualnych kupujących? Tylko prosiłbym o rady inne niż "Daj najniższą cenę" bo raz nie zawsze się to sprawdza, a dwa nie jest to rozwiązanie bo prędzej czy później ceny mogą być tak niskie, że nie będzie już na tym żadnego zysku.

Słyszałem, że podobno inwestycja w szablony na allegro jest dobrym rozwiązaniem, które szybko się zwróci. W necie natrafiłem na firmę http://www.skutecznyweb.pl która się tym zajmuje. Czy ktoś z was słyszał o tej firmie? Jeżeli tak to byłbym wdzięczny za informacje, czy szablony allegro i wygląd strony, są naprawdę aż tak ważne dla klienta, czy raczej nie przykłada on do nich większej wagi?
Wszytstko jest ważne. Byle szczegół potrafi podnieść lub obniżyć sprzedaż.

Swoją drogą musisz mieć farta skoro przy takiej konkurencji, handel elektroniką Ci wychodzi, w dodatku w tak krótkim czasie....

Szablon na pewno jest ważny. Można zawsze ten sam produkt wystawić z szablonem i bez i zobaczyć efekt na przestrzeni np. miesiąca.
Teraz efektów po miesiącu już się nie osiągnie, dużo więcej czasu i środków trzeba poświęcić.
Ja tez zaczynalem handlem na allegro. Tam też kupiłem pierwszy szablon...
Jasne wygląd jest bardzo ważny, jeżeli szablon jest przejrzysty i dobrze wygląda ludzie chętniej będą przeglądali produkty.