Biznes forum | Pomysły na biznes

Pełna wersja: Prawo pracy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich serdecznie, co myślicie o skorzystanie z usługi takiej jak adwokat jelenia góra przy prawie pracy? Dosłownie nie znam się na różnych kruczkach, a nie chcę wejść w błoto. Jak u was to wyglądało? Możecie napisać własne spostrzeżenia i wskazówki. Z góry dziękuję. Pozdrawiam!
Każdy na temat prawa pracy powinien wiedzieć bardzo dużo. Sam na tym znam się bardzo dobrze.
Żeby byc w temacie na bieżąco mam wykupiony abonament w serwisie tematycznym wydawnictwa wiedza i praktyka. Wiedza jest tam na bieżąco aktualizowana, zmiany w przepisach itp. zdarzają się nam kontrole z PiP i ZUS i jak do tej pory nie było problemów
(18.02.2021, 23:22)weldona napisał(a): [ -> ]Żeby byc w temacie na bieżąco mam wykupiony abonament w serwisie tematycznym wydawnictwa wiedza i praktyka. Wiedza jest tam na bieżąco aktualizowana, zmiany w przepisach itp. zdarzają się nam kontrole z PiP i ZUS i jak do tej pory nie było problemów