Biznes forum

Pełna wersja: woreczki do żywności
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, zastanawiacie się jak prawidłowo przechowywać żywność w lodówce? W sklepie internetowym https://bluapple.pl/ znajdziecie woreczki do przechowywania jedzenia, dzięki którym nasze jedzenie będzie świeże. A Wy jak przechowujecie jedzenie w lodówce?
wolę pojemiki do przechowywania niż woreckzi ;p
Żywność zazwyczaj przechowuję w lodówce w różnych naczyniach, które przykrywam zazwyczaj folią, ale powiem szczerze, że nie jest to mój ulubiony sposób na przechowywanie. Ostatnio w sieci widziałam woreczki strunowe, które posiadają też atesty, które pozwalają na przechowywanie w nich żywności. Myślicie, że żywność wtedy wolniej się psuje? I czy w ogóle jest to dobry sposób na przechowywanie?
Jakoś tak naprawdę nigdy nie miałem okazji korzystać z takich woreczków lecz wiem jak ważną sprawą jest również to aby wiedzieć gdzie kupować sprawdzone suszone owoce. Ja jestem zachwycony wyborem w https://swojskapiwniczka.pl/bakalie/suszone-owoce i muszę przyznać, że jeśli faktycznie ktoś szuka pysznych suszonych owoców to w tym sklepie zdecydowanie je dostanie. W końcu ich wykorzystanie jest bardzo szerokie.
Ja kupuję takie specjalne woreczki do żywności w IKEA. Są niedrogie, a pomagają w przechowywaniu jedzenia Smile
Wszystkie opakowania domu zamawiam w http://yanko.com.pl/ kupuje hurtowo dla siebie i rodziców dobre gatunkowo i przustępne ceny
Akurat gdy jeszcze tak naprawdę chodzi o samą żywność to ja jestem zdania, że dobrze jest wiedzieć jak się odżywiać zdrowo. Uważam, że bardzo ważny artykuł napisano w https://kurierolkuski.pl/platki-jaglane-...a-jaglana/ i jak najbardziej o samych płatkach jaglanych dobrze jest coś więcej wiedzieć.