Biznes forum | Pomysły na biznes

Pełna wersja: Program do zarzadzania magazynem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam obecnie dobrego programu do zarządzania magazynem. Na jakie rzeczy zwracać uwagę wybierając taki właśnie program?
Pytanie jaki jest to magazyn.Oraz jakie masz oczekiwania co do oprogramowania. Zerknij sobie na stronę:
https://biznews.com.pl/technologia/20783...i-precyzja

Jest tutaj opisane, jak wybrać nowoczesne oprogramowanie do zarządzania magazynem. Dobry program oferuje:
Optymalizacja szeroko pojętych procesów logistycznych,
Dostarczenie szczegółowej i aktualnej wiedzy o magazynowanych towarach,
Pełna kontroli i rozliczalność procesów zachodzących w magazynie,
Wzrost efektywności wykorzystania zasobów (przestrzeń magazynowa czy pracownicy magazynu),
Skrócenie czasu niezbędnego do realizacji operacji magazynowych,
Zwiększenie przepustowości magazynu,
w efekcie obniżenie kosztów magazynowych obciążających poszczególne produkty.
Jeśli jesteście odpowiedzialni za zarządzanie Waszymi magazynami, to powinniście dobrze zastanowić się nad tym, co realnie mogłoby poprawić jakość pracy na całej hali. Wiem, że w wielu przypadkach sprawdza się wykorzystanie takich pojemników jak https://www.schoellerallibert.com/pl/pro...ontainers/ Jeśli jeszcze nad tym nie myśleliście, to warto je bliżej sprawdzić i dowiedzieć się, które z tych skrzyń będą najbardziej odpowiednie na Waszą halę. 
Rzeczywiście bardzo ważna rzecz w każdym magazynie, wiadomo, że takie obiekty to trudna rzecz do zarządzania, ogarnięcia wszystkiego logistycznie. Sprawdź sobie tak może też i firmę https://gizo.pl/maszyny/rampy-uniwersalne/sprzedaz/ i proponowane tu wózki widłowe, bez tego na pewno i Twój magazyn się nie obędzie. Ja na początku wypożyczyłam dwa wózki ze względów finansowych, ale po kilku miesiącach już zdecydowałam się na zakup. Magazyn to na pewno bardzo dobra inwestycja, oby w Twoim przypadku także tak było.
Potwierdzam działanie Berberis, bo każdy element da się zoptymalizować i dopasować tak, aby wszystko grało idealnie. Im większa skala działalności, tym bardziej niezbędne okazuje się wprowadzenie odpowiednich rozwiązań optymalizacyjnych. W przeciwnym wypadku nic dobrego z tego nie wyjdzie, bo niby dlatego to miałoby się zmienić? Nie da się nic z tym zrobić.