Biznes forum | Pomysły na biznes

Pełna wersja: Kasa fiskalna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od którego momentu trzeba mieć kasę fiskalną??
Jaką możecie polecić albo odradzić.
Wszystko zależy od tego, w jakiej branży działasz. Generalnie teraz przepisy nakazują zakup kasy fiskalnej online. To, co najważniejsze, opisano tutaj, więc jeśli nadal się tym interesujesz, sprawdź ten artykuł.
Jeśli chodzi o kasę fiskalną, warto poszukać czegoś naprawdę konkretnego. Mimo tego, że na rynku jest wiele różnych ofert kas, moim zdaniem świetnie sprawdzi się coś ze strony: https://www.pckf.pl/kasy-fiskalne/warszawa. Tutaj wybór kas jest spory, a ich ceny są rozsądne. Wszystkie są rozwinięte technologicznie, a mimo to łatwe, intuicyjne w obsłudze. Właśnie dlatego w pierwszej kolejności polecam Ci przejrzeć tą ofertę. Na pewno szybko wybierzesz coś odpowiedniego dla siebie, a przy tym nie przepłacisz.
Ciekawe jak działa taka kasa fiskalna online.
Różni się od tradycyjnej głównie tym, że automatycznie łączy się z Centralnym Repozytorium Kas i wszystkie informacje przesyłane są tam w sposób ciągły. Ponadto jest dużo wygodniejsza i prostsza w obsłudze. A co do konkretnego modelu to polecam kasy firm Novitus lub Elzab, są chyba też najpopularniejsze. O jednym z  ciekawszych modeli piszą też na https://mojafiskalna.pl/zalety_kasy_fiskalnej_nano dokładnie podając jego cechy, wady i zalety.
Tutaj jest dokładnie opisane kto powinien miec kasę fiskalną