Biznes forum | Pomysły na biznes

Pełna wersja: Upadłość konsumencka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Niestety ale mam spore długi tak wiec zastanawiam się nad ogłoszeniem upadłości konsumenckiej.
Czy ktoś moze miał ten problem w przeszłóści?
Na pewno dobrze będzie skorzystać z usług prawnika bo wbrew pozorom ogłoszenie upadłości nie jest takie proste jak sie może wydawać:
wymaga wiedzy
trzeba dobrze wypełnić wniosek
poza tym nie każde długi da sie usunąć.

Czasami jednak warto jest zastanowić sie nad pozyczka konsolidacyjną. Bo taka pożyczka moze uratować bardziej niż upadłość, która pozbawia nas wszystkiego... Są firmy które udzielają pożyczek osobom zadłużonym:
https://ofin.pl/pozyczki-dla-zadluzonych

Co jest opisane na tej stronie.
Może sprawdź tutaj, kiedy i jak możesz ogłosić upadłość konsumencką. Nie w każdej sytuacji będzie to możliwe, choć aktualne przepisy nieco rozluźniają tę kwestię.
zgłoś się do JCIW- mogą pomóc- są adwokatami i prawnikami od tego typu rzeczy 
https://jciw.pl
Jeśli masz możliwość, to odezwij się w miarę szybko do kancelarii zajmującej się działaniem przedsiębiorstw, na przykład Rsplegal
Moim znajomym w podobnej sytuacji pomogli prawnicy z kancelarii Fenix. Mają wiedzę, doświadczenie i umiejętności. I takie normalne, ludzkie podejście do problemu. A jakby nie patrzeć, upadłość jest dość newralgicznym problemem i nie jest to łatwy temat. Nie da się do tego podejść bez emocji. Skorzystaj z pomocy, bo tylko tak można wyjść na prostą.
Ta decyzja musi być zdecydowanie przemyślana. Na rynku jest trochę sprawdzonych firm które pomagają w przeprowadzanie upadłości konsumencie. Dzięki temu będziemy wiedzieli na czym stoimy.