Biznes forum | Pomysły na biznes

Pełna wersja: dachówka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
dachówka

Dachówki płaskie, takie jak np. dostępna w ofercie CREATON , to natomiast znakomite uzupełnienie nowoczesnych brył budynku - wyglądają modernistycznie, jednocześnie zachowując niezwykłą trwałość tradycyjnego, ceramicznego poszycia. Można je układać w różny sposób (równo, z przesunięciem lub zachodzące na siebie), co sprawia, że każdy dach może wyglądać inaczej - oryginalnie, a jednocześnie bardzo współcześnie.
Według mnie blachy płaskie są również całkiem dobrym materiałem, doskonale sprawdzającym się w przypadku wielu dachów. W przypadku mojego dachu na właśnie takie rozwiązanie się zdecydowaliśmy i jest naprawdę okej.

Tongue
W jakiej cenie jest taka dachówka i ile kosztuje montaż?
Jest trwała? Znasz kogoś, kto ma ją już dłużej na dachu?
(16.07.2019, 07:56)joannakrz napisał(a): [ -> ]Jest trwała? Znasz kogoś, kto ma ją już dłużej na dachu?

ja osobiście mam już od paru dobrych lat dachówkę od https://www.gerardroofs.pl/pl/ i powiem Ci szczerze , że z czystym sumeineim mogę polecić, ponieważ wcześniej miałem dachówkę od innego znanego producenta, ale nie była aż tak mocna i po paru latach zaczęła się po prostu rozpadać. Potem miałem rozmowę ze szwagrem , który nota bene jest budowlańcem i to on właśnie polecił mi firmę gerardroofs, bo współpracuję razem z nimi od początku swojej firmy, a chłop zna się na rzeczy także długo nei musiał mnie przekonywać Smile