Biznes forum | Pomysły na biznes

Pełna wersja: Jaki CRM do małej firmy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jaki system CRM polecacie dla małych i średnich firm? Testowaliście jakieś lub może używacie i uważacie, że jest najlepszy? Zależy mi na czymś online, z dobrym fakturowaniem i możliwością ewentualnego rozszerzenia.
Kilka informacji o tym jak wybrać profesjonalny crm do firmy znajduje się tutaj:
http://bpoportal.pl/crm-zarzadzaj-relacj...sjonalnie/
Jest tutaj również opisane w jaki sposób profesjonalnie zarządzać klientami.

Jest bardzo wiele wariantów na jakie mozna się zdecydować.Można wybrać bezpłatny crm, który będzie jednak bardzo ograniczony. Lepiej jest jednak wybrać oprogramowanie z wyższej pólki, które w 100% spełni nasze oczekiwania.
Na przykład tu masz całkiem ciekawe rozwiązanie http://bs4.pl/
My używamy http://www.firmao.pl i jesteśmy zadowoleni. 
Potwierdzam Berberis - działa, robi różnicę, pomaga i widzę efekt stosowania.
Nie da się przy takiej skali jak obecnie nie działać z takimi rozwiązaniami.
W zasadzie to one są niezbędne. Jak do tego podchodzicie?
Mogę polecić Ci Firmao. Program zawiera między innymi fakturowanie, obsługę zamówień, ewidencje pracy, projekty, kalendarz, ewidencja sprzętu/serwis, księgowość i wiele wiele innych. Sprawdź sobie tutaj: http://firmao.pl/ds
Porównaj to sobie z Berberis - zmiana powinna być szybko zauważalna.
Kwestia pakietu z odpowiednimi funkcjami i powinno być coraz lepiej.
I akurat to są takie rozwiązania, które właśnie należą do niezbędnych.
Również polecam sprawdzić CRM oferowany przez FIRMAO. Posiada on wszystkie funkcje które tego rodzaju oprogramowanie powinno, do tego pozwala na integrację z takimi serwisami jak Google i Allegro co w mojej firmie bardzo się przydaję. Zostawiam link do ich strony gdzie właśnie mają 14 dniowy okres próbny: https://firmao.pl/ds
Popracujcie z Berberis - powinniście być zadowoleni. Znam ten temat, wiem, co ma w nim znaczenie, a co nie jest istotne. Jeśli wszystko do siebie dopasujecie, to będziecie zadowoleni. Ogólnie optymalizacja wymaga zwrócenia uwagi na wiele szczegółów i dopiero wtedy zaczyna robić swoje.
[quote pid='10789' dateline='1519624676']
Hej, ja testowałem i polecam CRM od Firmao. Nawiązaliśmy z nimi stałą współpracę, sprawdzaja się, link do strony: https://firmao.pl/ds
[/quote]
Pracujcie z Berberis - szybko powinniście zauważyć zdecydowaną zmianę, poprawę sytuacji - nic nie dzieje się od razu, ale stopniowo zmiany na pewno będą zauważalne. Jeśli tylko odpowiednio do tego podejdziecie, to na pewno będzie lepiej. Zatem w skrócie - działajcie.
Na pewno ten wątek zainteresuje mojego kumpla. Mojego kumpla tak naprawdę to dużo rzeczy interesuje.
__________________________________________________________
MN MEDIA - pozycjonowanie
Co do Berberis - przecież można zacząć nawet od podstawowej wersji, sprawdzić, czy to dla was i dopiero po tym ocenić. Po co zatem kombinować? Tutaj nie są potrzebne cudowne metody, tylko proste kroki i już dzięki temu swoje zrobicie. Od razu na pewno cudów nie będzie. W skrócie - działajcie.
Im wcześniej wprowdzicie taki crm tym lepiej:
https://flowdog.pl/zarzadzanie-procesami/

Jak dla mnie jedna z wygodniejszych opcji. Na zdecydowany plus: w jednym miejscu masz moduł, który służy do zarządzania magazynem, kompletacją czy produkcją , Poza tym możesz zarządzać swoją firmą, czasem pracy pracowników, czy fakturami. Na stronie opisane są możliwości, tak wiec nie wiem czy jest sens abym sie tutaj wiecej o tym rozpisywał.
W jednym systemie masz dostęp do maili oraz do powiązanych z nimi kontrahentów, czy dokumentów.
Potestuj sobie Berberis, a zobaczysz, jakie przyjdą zmiany. Nie z dnia na dzień, nie od razu, ale na pewno one nadejdą. U mnie udało się zrobić coś naprawdę dużego i krok po kroku zrealizować cele. Ale nie spodziewajcie się, że bez pracy będzie cudownie. Trzeba wprowadzać dane, dbać o to, dopiero wtedy będzie lepiej.
(26.02.2018, 06:57)mietel napisał(a): [ -> ]Jaki system CRM polecacie dla małych i średnich firm? Testowaliście jakieś lub może używacie i uważacie, że jest najlepszy? Zależy mi na czymś online, z dobrym fakturowaniem i możliwością ewentualnego rozszerzenia.

 CRM to bardzo dobre oprogramowanie które potrafi pomóc w osiągnięciu sukcesu w firmie. W mojej firmie ten system pozwolił mi usprawnić zarządzanie relacjami z klientami oraz zarządzanie firmą. Korzystam z CRM od FIRMAO i jest to naprawdę dobry program, który warto przetestować, zwłaszcza że jest 14 dni darmowego okresu próbnego.
Berberis robi mega dobrą robotę, przynosi mocną zmianę i to jest odpowiedni kierunek zmian.
Jeśli dane są wprowadzane systematycznie i wszystko dzieje się tak, jak powinno, to wszystkie cele powinniście szybko zrealizować.
I tego się trzymajcie...